Central Park ciągle się zmienia. Widać to na wyjątkowym timelapsie

Central Park ciągle się zmienia. Widać to na wyjątkowym timelapsie
Źródło zdjęć: © © Tyler Fairbank / [Vimeo](https://vimeo.com/312147720)
Monika Homan

25.03.2019 12:11, aktual.: 25.03.2019 13:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Central Park to jeden z najbardziej znanych parków na świecie. Zobacz, jak zmienia się ta oaza zieleni w środku wielkiego miasta, wraz z upływem pór roku. Filmowiec z Nowego Jorku uchwycił te zmiany na wyjątkowym timelapsie.

Tyler Fairbank znany jest ze swoich wyjątkowych timelapsów i hyperlapsów. Zanim zajął się prywatnymi projektami, przez 6 lat pracował w telewizji, a za swoją twórczość otrzymał nagrodę Emmy.

Jego najnowszy film przedstawia popularne miejsce w niezwykły sposób. Central Park w Nowym Jorku jest chyba najbardziej znanym parkiem na świecie. Ponad 4-kilometrowy obszar jest oazą zieleni w centum wielkiego miasta. Wraz ze zmianą pór roku, krajobraz parku bardzo się zmienia. Tylor odwiedził to miejsce podczas każdej z czterech pór roku żeby stworzyć wyjątkowy timelapse zatytułowany "The seasons of Central Park" ("Pory roku w Central Parku").

Filmowiec zbierał ujęcia przez ponad dwa lata. Film pokazuje zmiany, jakie zachodzą w różnych porach roku w Central Parku. Upływ czasu został uchwycony poprzez fotografowanie z tych samych miejsc na identycznych ujęciach w ciągu całego roku. Na każdej kompozycji znajdziecie część z każdej pory roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)