Central Park ciągle się zmienia. Widać to na wyjątkowym timelapsie

Central Park ciągle się zmienia. Widać to na wyjątkowym timelapsie

Central Park ciągle się zmienia. Widać to na wyjątkowym timelapsie
Źródło zdjęć: © © Tyler Fairbank / [Vimeo](https://vimeo.com/312147720)
Monika Homan
25.03.2019 12:11, aktualizacja: 25.03.2019 13:11

Central Park to jeden z najbardziej znanych parków na świecie. Zobacz, jak zmienia się ta oaza zieleni w środku wielkiego miasta, wraz z upływem pór roku. Filmowiec z Nowego Jorku uchwycił te zmiany na wyjątkowym timelapsie.

Tyler Fairbank znany jest ze swoich wyjątkowych timelapsów i hyperlapsów. Zanim zajął się prywatnymi projektami, przez 6 lat pracował w telewizji, a za swoją twórczość otrzymał nagrodę Emmy.

Jego najnowszy film przedstawia popularne miejsce w niezwykły sposób. Central Park w Nowym Jorku jest chyba najbardziej znanym parkiem na świecie. Ponad 4-kilometrowy obszar jest oazą zieleni w centum wielkiego miasta. Wraz ze zmianą pór roku, krajobraz parku bardzo się zmienia. Tylor odwiedził to miejsce podczas każdej z czterech pór roku żeby stworzyć wyjątkowy timelapse zatytułowany "The seasons of Central Park" ("Pory roku w Central Parku").

Filmowiec zbierał ujęcia przez ponad dwa lata. Film pokazuje zmiany, jakie zachodzą w różnych porach roku w Central Parku. Upływ czasu został uchwycony poprzez fotografowanie z tych samych miejsc na identycznych ujęciach w ciągu całego roku. Na każdej kompozycji znajdziecie część z każdej pory roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)