CES 2019: WD prezentuje nowe dyski o prędkości 1 Gb/s i 4-terabajtowe pendrivy

CES 2019: WD prezentuje nowe dyski o prędkości 1 Gb/s i 4‑terabajtowe pendrivy

CES 2019: WD prezentuje nowe dyski o prędkości 1 Gb/s i 4-terabajtowe pendrivy
Monika Homan
09.01.2019 10:31, aktualizacja: 09.01.2019 11:31

Podczas tarów CES 2019 firma Western Digital zaprezentowała nowy dysk z serii My Passport - WD My Passport Go, super szybką pamięć flash SanDisk Extreme Pro Portable SSD o pojemności aż 4 Tb oraz dyski SanDisk Extreme PRO® Portable SSD z prędkością przesyłu danych 1 Gb/s.

Wśród wielu wystawców na targach Consumer Electronic Show w Las Vegas można znaleźć firmę Western Digital. Zaprezentowała ona całą serię nowych urządzeń pozwalających na przechowywanie, organizowanie i udostępnianie swoich cyfrowych treści.

Na stoisku WD znaleźć można prototyp nowego nośnika flash USB-C o pojemności 4 Tb. SanDisk 4 Tb USB-C to urządzenie zamknięte w kompaktowej obudowie o największej do tej pory pojemności w tego typu nośnikach. Poza pojemną pamięcią flash firma zaprezentowała dwa nowe dyski SSD oraz przeznaczoną dla ich użytkowników usługę backupu w chmurze SanDisk Flashback.

My Passport Go to najnowszy dysk z popularnej serii przenośnych dysków My Passport. W odpornej na uszkodzenia obudowie zamknięty jest 1 Tb pamięci. Obudowa My Passport Go zaprojektowana jest z myślą o użytkowaniu w terenie - ma zintegrowany kabel i gumowy bumper, który amortyzuje uderzenia.

Obraz

Inny produkt, jaki zaprezentowała firma WD to seria dysków SanDisk Extreme PRO® Portable SSD. Wyróżniać się będą bardzo szybkim przesyłem danych, sięgającym nawet 1 Gb/s. Obudowa SanDisk Extreme PRO będzie spełniać wymagania normy IP55, co oznacza, że dysk będzie odporny na zalania, kurz i pył. Dyski pojawią się na rynku wiosną 2019 roku.

Obraz
Cały czas rozwijamy nasze produkty, by pomagać klientom w znajdowaniu nowych sposobów nakorzystanie z ich cyfrowych treści. Nasze nowości są kolejnym dowodem na to, że celem Western Digital jest oferowanie klientom najszerszego portfolio rozwiązań storage, zapewniających najwyższy poziom odporności na uszkodzenia, wydajności, niezawodności i łatwości użytkowania.
Zobacz też: Cybersejf – jak stworzyć bezpieczne hasło?
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)