CEWE Fotoksiążka - idealny prezent na święta!

CEWE Fotoksiążka - idealny prezent na święta!

CEWE Fotoksiążka - idealny prezent na święta!
Redakcja Fotoblogia.pl
19.12.2013 10:29, aktualizacja: 26.07.2022 20:05

Zapomnieliście już, jak wyglądają zdjęcia przeniesione na papier? CEWE Fotoksiążki to najlepszy sposób, żeby sobie o tym przypomnieć!

W dobie galerii internetowych, niestety pokazywanie naszych zdjęć i wspomnień w tradycyjny sposób jest zdecydowanie mniej popularne. Niemniej jednak to najlepsza forma prezentowania zdjęć - zbliża ludzi i jest zdecydowanie bardziej namacalna. Nie ma nic lepszego niż wspomnienia przelane na papier.

Doskonale pamiętam czasy, kiedy po zapełnieniu 36 klatkowej kliszy oddawało się ją do wywołania, następnie czekało kilka dni, w międzyczasie wybierało się odpowiedni album - wszystko miało duszę. Dziś, w dobie fotografii cyfrowej, właśnie tę duszę możemy w łatwy sposób przywrócić projektując piękne CEWE Fotoksiążki najwyższej jakości!

CEWE Fotoksiążka może być świetnym prezentem pod choinkę. Wystarczy wybrać odpowiednie zdjęcia, dobrać interesujący nas szablon i zamówić produkt. Możemy to zrobić zarówno przy pomocy komputera, jak i urządzeń mobilnych!

 Fotoksiążka firmy CEWE to najczęściej zamawiana książka ze zdjęć w Polsce i Europie. Zobaczcie opinie blogerek, które zrobiły swoje CEWE Fotoksiążki i podzieliły się nimi na swoich blogach: (tutaj ifraeme z videoopinią:

Zdjęcia ślubne, wspomnienia z wakacji, a może ułożenie historii naszego związku z drugą połówką? Pomysłów jest całe mnóstwo - ogranicza mas tylko i wyłącznie wyobraźnia. 

CEWE Fotoksiążka to album ze zdjęciami taki jak ten, który starannie uzupełniali nasi dziadkowi – tylko, że w nowoczesnej odsłonie. Elegancki i niepowtarzalny, profesjonalnie wydany i oprawiony album wykonasz samodzielnie dzięki zastosowaniu prostego programu CEWE Fotoświat, które możesz pobrać bezpłatnie z Internetu na stronie laboratorium fotograficznego, zajmującego się fotousługami, np. z fotoserwisu Fotojoker www.fotojoker.pl

Program Fotoświat pozwoli na ułożenie zdjęć w dowolnej konfiguracji i skomponowanie z nich własnej CEWE Fotoksiążki. Można wykorzystać automatycznego asystenta, który przygotuje nam samodzielnie propozycję Fotoksiążki, lub przygotować projekt samemu. Przygotowanie albumu jest proste i nie zajmie Ci wiele czasu, a jednocześnie dostarczy okazji do świetnej zabawy. Dzięki gotowym rozwiązaniom podpowiadanym przez program możesz eksperymentować z formą albumu. Szeroka gama możliwości kolorystycznych i stylów pozwoli na podkreślenie wyjątkowego charakteru CEWE Fotoksiążki. Własną książkę uzupełnisz również osobistym komentarzem – zdjęcia możesz podpisać i zatytułować. Aby całość wyglądała estetycznie i spójnie, wystarczy skorzystać z jednego z wielu gotowych szablonów i stworzyć z nich szatę graficzną całości. Do wyboru pozostaje jeszcze format (mały, średni, duży, prostokątny lub kwadratowy) i okładka.

Po dopracowaniu projektu w najmniejszym detalu wystarczy go zapisać i zlecić jego wydrukowanie – i voilà! prawdziwa książka z samodzielnie wykonanymi przez nas zdjęciami jest już gotowa. To świetny pomysł na stworzenie prezentu dla bliskich: dla rodziców, dziadków czy ukochanej osoby. Znalezienie takiej nietuzinkowej, osobistej niespodzianki pod choinką z pewnością dostarczy obdarowanemu wiele radości.

Tak zaprojektowaną fotoksiążkę możemy wysłać naszym najbliższym, lub ukradkiem włożyć pod choinkę. Prezenty, w które prócz pieniędzy, włożymy również całe serce, zapadają w pamięć na bardzo długo, a znakomitej jakości CEWE Fotoksiążka, będzie przypominała o tych pięknych chwilach przez długie lata. Pamiętajcie, że książki małe i mini kosztują od 19,99!

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)