Chcesz pięknie wyglądać na zdjęciach? Zobacz, jak się ustawić

Chcesz pięknie wyglądać na zdjęciach? Zobacz, jak się ustawić

Chcesz pięknie wyglądać na zdjęciach? Zobacz, jak się ustawić
Marcin Watemborski
04.03.2021 06:29, aktualizacja: 26.07.2022 14:31

Każdy chce wyglądać dobrze na zdjęciach. W wielu przypadkach to nie jest kwestia tego, że realnie źle wyglądamy, a nie wiemy, jak wyeksponować swoją osobę. Na pomoc w tej kwestii przychodzi ta blogerka, która doskonale zna tajniki pozowania.

Choćbyśmy zaprzeczali, jak tylko możemy, każdy z nas naprawdę bierze pod uwagę opinie innych na temat nas samych. Zależy nam na tym, by prezentować się dobrze na zdjęciach. W końcu kto z nas prowadziłby media społecznościowe po to, by się dołować? Chyba nikt.

Mimo tego, że na co dzień wyglądamy normalnie, znamy swoje ciała – ich wady i zalety, to nie jesteśmy świadomi, jak układają się one na zdjęciach. Po to, by wyeksponować atuty, a przykryć delikatnie to, czego pokazywać nie chcemy, warto inaczej się ustawić. Bonnie Rodriguez Krzywicki wie, jak uratować każdą sytuację.

Blogerka, która w swoich social mediach dzieli się ustawieniami ciała wcale nie jest super-szczupłą modelką z wybiegów. Jest normalną kobietą, która wie, jak wygląda oraz wie, jak odpowiednio pokazać się nawet na prostym selfie. Jej rady najlepiej wytłumaczą zdjęcia, które zamieszcza.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)