Chciała zrobić zdjęcie słoniowi, ten uderzył ją w twarz

Chciała zrobić zdjęcie słoniowi, ten uderzył ją w twarz

Chciała zrobić zdjęcie słoniowi, ten uderzył ją w twarz
Paweł Ziemiński
11.07.2019 10:29, aktualizacja: 26.07.2022 15:44

Sytuacja, którą możecie zobaczyć na filmie, jasno pokazuje, że nie należy drażnić dzikiego zwierzęcia, nawet jeśli jest w zagrodzie. Chęć strzelenia bliskiej fotki smartfonem nie jest warta narażania swojego życia lub zdrowia. Ta dziewczyna się o tym przekonała na własnej skórze.

Pewna uczennica odwiedziła Zambię. Gdy zobaczyła słonia, nie mogła się powstrzymać od zrobienia zdjęcia. Gdy wyciągnęła swojego smartfona, zwierzę zareagowało impulsywnie i wytrąciło jej telefon z ręki. Przy okazji dostała trąbą w twarz.

Zobaczyliśmy pięknego słonia przy krawędzi wybiegu. Staliśmy tam i podziwialiśmy piękno zwierząt robiąc zdjęcia i głaszcząc je, gdy się do nas wychylały. Stałam tam z radością na twarzy, ponieważ słonie to jedne z moich ulubionych zwierząt i zaczęłam robić zdjęcia. Pomyślałam: ”Łał, nikt nie uwierzy my, że była tak blisko prawdziwego słonia” i naprawdę byłam bardzo blisko.

Dziewczyna była na 12-dniowej misji, podczas której pomagała dzieciom żyjącym na ulicy. W tym celu przeleciała 20 godzin samolotem oraz przejechała 10 godzin autobusem w niedogodnych warunkach.

Elephant Knocks Girl Down for Her Phone || ViralHog

Gdy jesteście w podróży, pamiętajcie o tym, by zachować trochę ostrożności. Zwierzęta na wybiegach, do których możecie sięgnąć ręką, wciąż są dzikie. Nie warto ryzykować zdrowia dla kilku fotek na Instagrama, lepiej zapamiętać tę chwilę na zawsze i wracać do wspomnień w głowie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)