Chciała zrobić zdjęcie słoniowi, ten uderzył ją w twarz

Chciała zrobić zdjęcie słoniowi, ten uderzył ją w twarz
Paweł Ziemiński

11.07.2019 10:29, aktual.: 26.07.2022 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sytuacja, którą możecie zobaczyć na filmie, jasno pokazuje, że nie należy drażnić dzikiego zwierzęcia, nawet jeśli jest w zagrodzie. Chęć strzelenia bliskiej fotki smartfonem nie jest warta narażania swojego życia lub zdrowia. Ta dziewczyna się o tym przekonała na własnej skórze.

Pewna uczennica odwiedziła Zambię. Gdy zobaczyła słonia, nie mogła się powstrzymać od zrobienia zdjęcia. Gdy wyciągnęła swojego smartfona, zwierzę zareagowało impulsywnie i wytrąciło jej telefon z ręki. Przy okazji dostała trąbą w twarz.

Zobaczyliśmy pięknego słonia przy krawędzi wybiegu. Staliśmy tam i podziwialiśmy piękno zwierząt robiąc zdjęcia i głaszcząc je, gdy się do nas wychylały. Stałam tam z radością na twarzy, ponieważ słonie to jedne z moich ulubionych zwierząt i zaczęłam robić zdjęcia. Pomyślałam: ”Łał, nikt nie uwierzy my, że była tak blisko prawdziwego słonia” i naprawdę byłam bardzo blisko.

Dziewczyna była na 12-dniowej misji, podczas której pomagała dzieciom żyjącym na ulicy. W tym celu przeleciała 20 godzin samolotem oraz przejechała 10 godzin autobusem w niedogodnych warunkach.

Elephant Knocks Girl Down for Her Phone || ViralHog

Gdy jesteście w podróży, pamiętajcie o tym, by zachować trochę ostrożności. Zwierzęta na wybiegach, do których możecie sięgnąć ręką, wciąż są dzikie. Nie warto ryzykować zdrowia dla kilku fotek na Instagrama, lepiej zapamiętać tę chwilę na zawsze i wracać do wspomnień w głowie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)