Chłopiec wisiał nad przepaścią. Ojciec ryzykował życie dziecka dla zdjęcia

Chłopiec wisiał nad przepaścią. Ojciec ryzykował życie dziecka dla zdjęcia14.07.2020 10:27
Chłopiec wisiał nad przepaścią. Ojciec ryzykował życie dziecka dla zdjęcia

W internecie pojawiło się szokujące wideo, które pokazuj, jak bardzo dla niektórych rodziców ważne jest widowiskowe zdjęcie. Patrząc na ten filmik – ważniejsze niż bezpieczeństwo własnego dziecka. Ojciec trzymał chłopca nad przepaścią i mógł spaść w każdym momencie.

Filmik, który zobaczycie został oryginalnie zamieszczony na Weibo, chińskim odpowiedniku Facebooka i bardzo popularnym medium społecznościowym. Ukazuje on zdarzenie, które miało miejsce na bardzo wietrznej drodze Hongjing niedaleko Pekinu. Na poboczu z nogami wiszącymi w dół siedzieli ludzie, ale nie to jest głównym tematem.

Na nagraniu widać bardzo, ale to bardzo nieodpowiedziane zachowanie. Rodzina postanowiła zatrzymać się i zrobić pamiątkowe zdjęcie, jednak ryzykowali oni życie dziecka. Ojciec trzyma dziecko za ręce, a inna osoba (być może brat) robi zdjęcie. Dziecko opierało się nogami o ścianę urwiska. Oczywiście nikt nie miał żadnych zabezpieczeń.

O karygodnym zachowaniu i nagranym filmiku zrobiło się głośno w całych Chinach dzięki lokalnej gazecie, która udostępniła je w social mediach. Daily Mail podaje, że w klipie słychać mężczyznę, który mówi: ”Patrz, patrz! Ręce dziecka się trzęsą!”, co jeszcze podkreśla, że niewiele brakowało do tragedii.

Rodzice dziecka nie zostali zidentyfikowani, co uniemożliwia ich odnalezienie.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)