Chłopiec wisiał nad przepaścią. Ojciec ryzykował życie dziecka dla zdjęcia

Chłopiec wisiał nad przepaścią. Ojciec ryzykował życie dziecka dla zdjęcia

Chłopiec wisiał nad przepaścią. Ojciec ryzykował życie dziecka dla zdjęcia
Marcin Watemborski
14.07.2020 10:27, aktualizacja: 26.07.2022 14:50

W internecie pojawiło się szokujące wideo, które pokazuj, jak bardzo dla niektórych rodziców ważne jest widowiskowe zdjęcie. Patrząc na ten filmik – ważniejsze niż bezpieczeństwo własnego dziecka. Ojciec trzymał chłopca nad przepaścią i mógł spaść w każdym momencie.

Filmik, który zobaczycie został oryginalnie zamieszczony na Weibo, chińskim odpowiedniku Facebooka i bardzo popularnym medium społecznościowym. Ukazuje on zdarzenie, które miało miejsce na bardzo wietrznej drodze Hongjing niedaleko Pekinu. Na poboczu z nogami wiszącymi w dół siedzieli ludzie, ale nie to jest głównym tematem.

Na nagraniu widać bardzo, ale to bardzo nieodpowiedziane zachowanie. Rodzina postanowiła zatrzymać się i zrobić pamiątkowe zdjęcie, jednak ryzykowali oni życie dziecka. Ojciec trzyma dziecko za ręce, a inna osoba (być może brat) robi zdjęcie. Dziecko opierało się nogami o ścianę urwiska. Oczywiście nikt nie miał żadnych zabezpieczeń.

O karygodnym zachowaniu i nagranym filmiku zrobiło się głośno w całych Chinach dzięki lokalnej gazecie, która udostępniła je w social mediach. Daily Mail podaje, że w klipie słychać mężczyznę, który mówi: ”Patrz, patrz! Ręce dziecka się trzęsą!”, co jeszcze podkreśla, że niewiele brakowało do tragedii.

Rodzice dziecka nie zostali zidentyfikowani, co uniemożliwia ich odnalezienie.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)