Choć są nieduże, mają wielkie serca. Fotografka uchwyciła więź między papużkami

Choć są nieduże, mają wielkie serca. Fotografka uchwyciła więź między papużkami

Choć są nieduże, mają wielkie serca. Fotografka uchwyciła więź między papużkami
Źródło zdjęć: © © Rupa Sutton / [Instagram](https://www.instagram.com/p/BrFkjoqALTt/)
Kasia Piotrowska
18.03.2019 09:54, aktualizacja: 26.07.2022 15:54

Rupa Sutton na codzień dokumentuje życie swojej zwierzęcej załogi: pięciu psów, czterech papużek i jednego kota. Dzięki ich obecności jej dom jest zawsze radosny i pełen miłości. Z całej gromadki kolorowe ptaki wiedzą najwięcej o miłości i okazywaniu sobie uczuć.

Wróbliczki to nieduże, kolorowe papugi, które mają zwykle do 14 cm wielkości i ważą niewiele ponad 30 gramów. Są malutkie, ale mają wielkie serca. Nie jest to ten sam gatunek, co papużki nierozłączki, ale podobnie jak one, mocno przywiązują się do swoich partnerów i wyraźnie okazują sobie uczucia.

Fotografka Rupa Sutton hoduje 4 małe papużki i uwiecznia ich codzienność na zdjęciach. Jej zdjęcia pokazują, że te ptaki w pudrowych kolorach są naprawdę czułe, kochające i inteligentne.

Moje stado jest absolutnie szalone, co jest zupełnie normalne dla wróbliczek. Ścigają się, przepychają i walczą codziennie. Kiedy jednak przychodzi potrzeba, troszczą się o siebie wzajemnie.

Na zdjęciach Sutton doskonale widać więź pomiędzy małymi ptakami. Kiedy jeden z nich odszedł, pozostałe trzy wspierały się i pocieszały po stracie ukochanego członka ich ptasiej rodziny. Odkąd dołączył do nich Willow, ptaki są nierozłączne. River i Winter są parą, a Willow związał się ze Spring. Obie pary mają różne relacje i inne zachowania. Czasem papużki muszą od siebie odpocząć, innym razem nie sposób ich rozdzielić i okazują sobie wiele czułości.

Na instagramowym profilu Sutton możecie śledzić historię uroczych papużek oraz innych zwierząt, które towarzyszą fotografce każdego dnia i inspirują ją do nowych zdjęć.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)