Choć są nieduże, mają wielkie serca. Fotografka uchwyciła więź między papużkami

Choć są nieduże, mają wielkie serca. Fotografka uchwyciła więź między papużkami
Źródło zdjęć: © © Rupa Sutton / [Instagram](https://www.instagram.com/p/BrFkjoqALTt/)
Kasia Piotrowska

18.03.2019 09:54, aktual.: 26.07.2022 15:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rupa Sutton na codzień dokumentuje życie swojej zwierzęcej załogi: pięciu psów, czterech papużek i jednego kota. Dzięki ich obecności jej dom jest zawsze radosny i pełen miłości. Z całej gromadki kolorowe ptaki wiedzą najwięcej o miłości i okazywaniu sobie uczuć.

Wróbliczki to nieduże, kolorowe papugi, które mają zwykle do 14 cm wielkości i ważą niewiele ponad 30 gramów. Są malutkie, ale mają wielkie serca. Nie jest to ten sam gatunek, co papużki nierozłączki, ale podobnie jak one, mocno przywiązują się do swoich partnerów i wyraźnie okazują sobie uczucia.

Fotografka Rupa Sutton hoduje 4 małe papużki i uwiecznia ich codzienność na zdjęciach. Jej zdjęcia pokazują, że te ptaki w pudrowych kolorach są naprawdę czułe, kochające i inteligentne.

Moje stado jest absolutnie szalone, co jest zupełnie normalne dla wróbliczek. Ścigają się, przepychają i walczą codziennie. Kiedy jednak przychodzi potrzeba, troszczą się o siebie wzajemnie.

Na zdjęciach Sutton doskonale widać więź pomiędzy małymi ptakami. Kiedy jeden z nich odszedł, pozostałe trzy wspierały się i pocieszały po stracie ukochanego członka ich ptasiej rodziny. Odkąd dołączył do nich Willow, ptaki są nierozłączne. River i Winter są parą, a Willow związał się ze Spring. Obie pary mają różne relacje i inne zachowania. Czasem papużki muszą od siebie odpocząć, innym razem nie sposób ich rozdzielić i okazują sobie wiele czułości.

Na instagramowym profilu Sutton możecie śledzić historię uroczych papużek oraz innych zwierząt, które towarzyszą fotografce każdego dnia i inspirują ją do nowych zdjęć.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)