Christian Paul w warszawskim Studio Chmury? Realizował tam lookbooka

Christian Paul w warszawskim Studio Chmury? Realizował tam lookbooka

Christian Paul w warszawskim Studio Chmury? Realizował tam lookbooka
Źródło zdjęć: © Zrzut ekranu z YouTube Christian Paul Designs.
Marcin Watemborski
25.06.2020 07:46, aktualizacja: 26.07.2022 14:51

W ogólnopolskich mediach od kilku dni pojawia się postać ”projektanta Christiana Paula”, przedstawionego w TVP jako eksperta od mody. Wypowiedział się on wówczas na temat stylu pierwszej damy RP. Jak się okazuje – odwiedził też warszawskie studio fotograficzne.

Po emisji materiału na temat działalności Agaty Kornhauser-Dudy - żony prezydenta Andrzeja Dudy, Internet rozgrzał się do czerwoności. W ”Wiadomościach” TVP pojawił się Christian Paul – ”amerykański projektant mody”. Internauci od razu zwęszyli podstęp i zaczęli szukać w sieci informacji, kim jest ta osoba.

Christian Paul chwalił styl pierwszej damy RP i porównywał ją do żony prezydenta USA Donalda Trumpa. Jakby nie patrzeć, Melania Trump zazwyczaj wygląda dobrze i ma w swojej karierze niemałą przygodę z modelingiem. O ile tę panią znają wszyscy, to Christiana Paula nie znał nawet wujek Google.

Mika May Clothing Backstage View.

Po emisji materiału TVP, jedna z dziennikarek znalazła konto mężczyzny wyglądającego niemal identycznie na LinkedIn, aczkolwiek zostało ono usunięte. Według informacji z profilu, mężczyzna był biznesmenem, studiował w USA i z czasem przeprowadził się do Warszawy, by zajmować się branżą big data.

Również na Twitterze, Instagramie i YouTube pojawiły się konta Christian Paul Designs. Zostały tam zamieszczone różne zdjęcia i filmiki, a wśród nich film zakulisowy z realizacji lookbooka. Jeśli jesteście z Warszawy i mieliście okazję fotografować w Studiu Chmury na Hożej (”duże studio”), to możecie przypuszczać, gdzie poniosło naszego bohatera.

Eliza Stegienka ze Studia Chmury potwierdziła, że wideo zostało nagrane na Hożej. Odmówiła jednak, co zrozumiałe, podania szczegółów. "Nie wyobrażamy sobie udzielania jakichkolwiek informacji odnośnie przebiegu tych sesji. Chcemy, żeby każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie, również jeśli chodzi o prywatność" - czytamy w odpowiedzi na naszego maila.

Tak wygląda "duże studio" na Hożej:

Obraz
© Zrzut ekranu ze strony Studia Chmury.

A tak studio z filmiku Christiana Paula:

Obraz
© Zrzut ekranu z YouTube Christian Paul Designs.

Christian Paul zdemaskowany?

Czy to potwierdza autentyczność projektanta mody Christiana Paula? Sama obecność na sesji nie musi i nie może być odpowiedzią.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)