?City of Lakes?, czyli nowa jakość w filmach ślubnych

?City of Lakes?, czyli nowa jakość w filmach ślubnych

?City of Lakes? - film o ceremonii ślubnej
?City of Lakes? - film o ceremonii ślubnej
Krzysztof Basel
08.03.2010 16:21, aktualizacja: 01.08.2022 15:26

?City of Lakes? to nie żaden pełnometrażowy film z Hollywood. To film ze ślubu. Jak bardzo był to niezwykły ślub i jeszcze bardzej niezwykły film możecie się przekonać oglądając jego trailer w dalszej części tekstu.

To, co za chwilę zobaczycie to trailer filmu dokumentalnego. Film, który jest nieco ubarwioną relacją z 3-dniowej ceremonii ślubnej w Indiach i powstaje na zlecenie młodej pary - Melissy i Samira. Inaczej mówiąc to film ze ślubu, ale w niespotykanej do tej pory formie. Twórcą projektu jest firma Pacific Pictures.

Nagranie powstało w rejonie Rajasthan w Indiach. Jak już wspomniałem, cała ceremonia ślubna trwała aż 3 dni, a film został nakręcony wyłącznie na miejscu i w czasie ślubu. Twórcy dosyć słusznie nazywają swoje dzieło "hybrydą". Obraz łączy w sobie cechy filmu ślubnego, dokumentalnego, ale zarazem prezentuje się, niczym film pełnometrażowy. Oczywiście nagranie powstało przy użyciu lustrzanek cyfrowych Canon 5D Mark II i 7D, a jego produkcję było zaangażowanych kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt osób.

Oto, w jakim kierunku powoli zmierza przemysł ślubny. Filmy z lustrzanek odgrywają już teraz sporą rolę w większych firmach zajmujących się fotografią ślubną, a z biegiem czasu będą bez wątpienia odgrywać coraz większą. Czy szykuje nam się mała rewolucja w branży ślubnej?

Źródło: Planet5D

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)