Comedy Pet Photography Awards 2022: Najzabawniejsze zwierzaki świata powracają

Comedy Pet Photography Awards 2022: Najzabawniejsze zwierzaki świata powracają

Comedy Pet Photography Awards 2022: Najzabawniejsze zwierzaki świata powracają
Źródło zdjęć: © © Lucas Calhoun
Marcin Watemborski
10.06.2022 08:17, aktualizacja: 10.06.2022 11:40

Comedy Pet Photography Awards to konkurs, do którego mamy szczególny sentyment. Nie tylko ze względu na prezentowanie zdjęć, które poprawią humor każdemu, ale też przez szczytny cel organizacji współzawodnictwa. Przed wami najlepsze zgłoszenia, które napłynęły dotychczas.

Comedy Pet Photography Awards 2022 to kolejna odsłona nietuzinkowego konkursu fotograficznego. Jest on kierowany zarówno do amatorów, jak i profesjonalnych fotografów, a tematyka jest nad wyraz przyjazna. Właśnie o najlepszych przyjaciół człowieka się rozchodzi – właściwie nie tylko.

Współzawodnictwo koncentruje się na najzabawniejszych zdjęciach zwierzaków domowych. Zobaczymy tu nie tylko psy i koty, ale również inne stworzenia, które ludzie trzymają w domu. Zasady są dość proste – przesłane zdjęcie ma poprawić wszystkim humor. Aspekty techniczne schodzą na dalszy plan.

Obraz
© © Charli Dunkley

Konkurs powstał po to, by niejako oddać cześć zwierzętom domowym, ale ważniejszy jest nacisk kładziony przez organizatorów na dobre samopoczucie i podkreślenie wagi opieki nad zwierzętami. Przy każdej edycji wybierane są organizacje zajmujące się dobrostanem czworonogów. W tym roku są to: Dean Farm Trust, London Inner City Kitties oraz Wild at Heart Foundation.

Prezentowany zbiór zdjęć to najciekawsze zgłoszenia, które zostały dotychczas przesłane. Kadry można nadsyłać jednak do 1 lipca 2022 roku. Zwycięzca całego konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 funtów brytyjskich, a na wspomniane wcześniej organizacje pomocowe zostanie przekazane aż 30 tys. funtów.

Obraz
© © Christina Irwin
Obraz
© © Christine Johnson
Obraz
© © Dana Mayer
Obraz
© © Fie Olsen
Obraz
© © Janet Gordon
Obraz
© © Kazutoshi
Obraz
© © Pat Heard
Obraz
© © Victoria Lalley

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)