Cudowne sesje ”zaręczynowe” starszych ludzi. Zdjęcia są przeurocze!

Cudowne sesje ”zaręczynowe” starszych ludzi. Zdjęcia są przeurocze!

Cudowne sesje ”zaręczynowe” starszych ludzi. Zdjęcia są przeurocze!
Źródło zdjęć: © © Sujeta Setia / [Facebook](https://www.facebook.com/butnaturalphotography/)
Marcin Watemborski
30.08.2019 10:16, aktualizacja: 30.08.2019 12:16

Sujeta Setia jeździ po świecie i prowadzi różne warsztaty fotograficzne. Jej zdjęcia widzieliśmy nie raz i często zwracaliśmy uwagę na jej wyczucie chwili i umiejętność oddania emocji. Sesje, które zrobiła kilku parom 80-latków są po prostu piękne.

Sujeta Setia wspomina w rozmowie z HuffPost, że jej bohaterowie byli zaskoczeni: ”To najmilsze zaskoczenie, [staruszkowie] nie spodziewali, że kiedykolwiek ktoś poprosi ich, by zapozowali jak nowożeńcy w wieku 80 lat. Powiedziałam im, by trzymali się za ręce, pocałowali. Pary zawsze się śmieją z tego w pierwszej chwili, przeważnie mężowie. Dzięki temu zdjęcia są pełne uśmiechów, ponieważ mężowie i żony nie mogą przestać chichotać”.

Te zdjęcia są naprawdę wspaniałe. Zawsze miło patrzy się na starsze pary, które mimo upływającego czasu cały czas są razem. Ich miłość była na pewno bogata w wiele szczęśliwych chwil, jak również tych smutnych, bo przecież jak by było możliwe nie pokłócić się raz na kilkanaście lat.

Przyznaję, że podziwiam Sujetę za pomysł na sesje. Cykl, w którym widzimy starszych ludzi, pełnych radości i miłości sprawia, że uśmiech sam maluje się na twarzy. Estetyka fotografki jest dość współczesna i można powiedzieć, że tymi kadrami daje starszym osobom młodzieńczą radość. Nie często widujemy widok par w takim wieku ze szczerymi, szerokimi i pełnymi życia uśmiechami. Wyglądają jakby dopiero co się poznali, a ich uczucie rosło w siłę z każdą chwilą.

Więcej zdjęć fotografki znajdziecie na jej Facebooku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)