Cudowny film poklatkowy, pokazujący Drogę Mleczną został nagrany... z pokładu Boeinga 777

Cudowny film poklatkowy, pokazujący Drogę Mleczną został nagrany... z pokładu Boeinga 777
Źródło zdjęć: © © Sales Wick / [Vimeo](https://vimeo.com/211656397)
Marcin Watemborski

27.04.2017 09:34, aktual.: 29.04.2017 08:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzieliśmy już wiele przeróżnych, spektakularnych filmów poklatkowych. Jednak sposób wykonania tego przebija je wszystkie.

Patrzę na ten film poklatkowy i nie mogę wyjść z zachwytu. Rozgwieżdżone nocne niebo zapiera dech w piersi, dodatkowo ten gładki ruch kamery. Zaraz, zaraz... To nie jest ruch samej kamery... To ruch samolotu relacji Zurych – Sao Paulo. Zobaczcie te piękne nocne ujęcia. Niesamowite.

Za produkcją stoi 30-letni Sales Wick. Jest on fotografem, producentem filmowy oraz pilotem, który mieszka w Szwajcarii. Jest również właścicielem agencji filmowej SkyProduction. Nie da się ukryć, że facet wie, jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Fotograf wyznaje, że nocne loty to dla niego codzienność. Tym razem Wick musiał odbyć kurs nad Oceanem Atlantyckim w stronę Ameryki Południowej. Na pokładzie samolotu było 340 pasażerów, którzy nie mieli najmniejszego pojęcia, co kombinuje pilot.

Sales pilotował samolot podczas pierwszej części podróży. W międzyczasie jego koledzy z załogi mieli chwilę na drzemkę przed pracą. Nasz bohater nie marnował czasu i zaczął fotografować nocne niebo przy wykorzystaniu swojego Sony A7S z obiektywem 35 mm f/1.4. Efekt jest zdumiewający!

Więcej prac Wicka znajdziecie na jego stronie internetowej oraz Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)