Cyfrowy aparat dla Golfistów!

Cyfrowy aparat dla Golfistów!

Cyfrowy aparat dla Golfistów!
blomedia
15.11.2009 11:00, aktualizacja: 02.08.2022 09:36

Golf to bardzo ekskluzywny sport, uprawiany zazwyczaj przez ludzi bogatych. Chociaż z drugiej strony, zabawa polegająca na wrzucaniu małej piłeczki do niewielkich otworów w ziemi nie wymaga wielkich nakładów finansowych na sprzęt. W tym sporcie najdroższe jest to co kręci się wokół niego, czyli pola golfowe, stroje oraz gadżety! Ostatnim krzykiem mody będzie bowiem cyfrówka firmy Casio!

Exilim Hi-Speed EX-FS10 to nowy aparat firmy Casio, który dedykowany jest miłośnikom gry w golfa. Urządzenie wyposażono w specjalne funkcje służące do analizy uderzeń kijem golfowym! Jak to jest możliwe?

Otóż aparat umożliwia nagrywanie wideo w rozdzielczości 224x64 piksele z płynnością aż 1000 klatek na sekundę. Następnie, podczas odtwarzania na ekranie wyświetlane są specjalne linię, które mają pomagać graczom w masterowaniu idealnego uderzenia. Sam do końca nie wiem w jaki sposób zadziała to w praktyce, ale wiadomo że dołączony do zestawu podręcznik poinstruuje golfistów jak wykorzystać ta funkcje do poprawy swoich wyników.

Obraz

Cyfrówka potrafi również nagrywać filmy w takich rozdzielczościach jak 224x168 pikseli (420fps) oraz 480x360 pikseli (210fps). Dodatkowo, urządzenie może wykonywać zdjęcia seryjne z prędkością do 30 klatek na sekundę. Jeśli więc uprawiacie ten sport i chcielibyście błysnąć ciekawym gadżetem na polu golfowym to możecie z domowego budżetu uszczknąć 1100 zł. Sprzedaż rozpocznie się w Japonii 26 listopada.

Źródło: Gadzetomania

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)