Czarnogóra 4x4 - 4 minuty w 4K

Czarnogóra 4x4 - 4 minuty w 4K04.10.2018 10:20
Czarnogóra 4x4 - 4 minuty w 4K
Źródło zdjęć: © © Rick Kloekke / [YouTube](https://youtu.be/pgZ8iRpC5cY)
Monika Homan

Na świecie roi się od pięknych, zapierających dech w piersi miejsc. Jednym z nich jest Czarnogóra. Zobaczcie jej górzysty krajobraz na świetnym filmie poklatkowym.

Czarnogóra jest niepozornym państwem położonym na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Zajmuje niecałe 14 tysięcy kilometrów kwadratowych - jest 23 razy mniejsza od Polski, ale jej krajobraz jest niezwykle zróżnicowany. Od wysokich szczytów i głębokich kanionów, przez kamienne pustynie, podmokłe brzegi jeziora, po słoneczne plaże.

Montenegro 4K - A timelapse short film

Rick Kloekke to holenderski fotograf. Czarnogóra był celem jego letniej wyprawy. Z kolega spędzili tam dwa tygodnie zatrzymując się w niesamowitych miejscach, wędrując pieszo, czasem w środku nocy.Pomimo tego, że światło nie zawsze było po jego stronie, udało mu się uchwycić niesamowite chwile. Owocem jego wyprawy jest świetny timelapse, który warto zobaczyć w trybie pełnoekranowym.

Najwyższym szczytem w Czarnogórze jest Zla Kolata. Wynosi się na 2534 m.n.p.m. Znajduje się tam też najgłębszy kanion w europie - Kanion rzeki Tara. Czarnogóra, choć niedoceniana jest wspaniałym miejscem na wyprawę z aparatem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)