Czarnoskóre kobiety w świecie fantastyki. Zobacz przepiękne zdjęcia

Czarnoskóre kobiety w świecie fantastyki. Zobacz przepiękne zdjęcia

Czarnoskóre kobiety w świecie fantastyki. Zobacz przepiękne zdjęcia
Źródło zdjęć: © © [Twitter](https://twitter.com/btsanima/status/1292203819787583488)
Marcin Watemborski
13.08.2020 11:44, aktualizacja: 13.08.2020 13:44

Na Twitterze pojawiło się niedawno konto @btsanima, na którym pewna kobieta udostępnia niesamowite zdjęcia. Bohaterkami kadrów są inne czarnoskóre kobiety, wyglądające jak wyciągnięte żywcem ze świata baśni.

Dee, założycielka konta @btsanima, postawiła sobie za cel przybliżenia światu wizji pięknych postaci, odgrywanych przez czarnoskóre kobiety. W jednym ze swoich pierwszych postów napisała, że robi to, ponieważ w sieci mało widać takich zdjęć.

Wśród baśniowych kadrów znajdziemy księżniczki, królowe, elfki, wiedźmy i wieszczki. Jest tam cały przekrój przez świat fantastyki. Zdjęcia bardzo szybko spotkały się z uznaniem internautów i w mgnieniu oka doczekały się 70 tys. udostępnień oraz ponad 215 tys. polubień.

Całkiem niedawno przedstawialiśmy wam projekt o czarnoskórych księżniczkach Disneya, lecz to, co tutaj zobaczycie przechodzi ludzkie pojęcie. W portretach gra niemal wszystko – koncepcja, stylizacja, światło, kadry. Te elementy tworzą bardzo spójną całość i stanowią doskonałe źródło inspiracji dla każdego miłośnika fantastyki.

Więcej zdjęć znajdziecie na Twitterze.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)