Fotograf przebrał się za lustrzankę, która działa!

Fotograf przebrał się za lustrzankę, która działa!

Fotograf przebrał się za lustrzankę, która działa!
Źródło zdjęć: © © Cameraman_Studio / [Facebook](https://www.facebook.com/cameraaman.studio)
Monika Homan
31.10.2018 10:03, aktualizacja: 26.07.2022 16:06

Straciliście głowę dla fotografii? Japoński fotograf, Yohei Shimada, stracił całe ciało i zamienił się w lustrzankę. Chodził po ulicach i fotografował bawiących się na Halloween, poprzebieranych ludzi.

Nie macie pomysłu na przebranie na Halloween? Yohei Shimada, fotograf komercyjny z Japonii wpadł na świetny pomysł! Kiedy nadchodzi czas imprez halloweenowych Yohei staje się Cameramanem. Przebrany za wielką lustrzankę Canona paraduje po ulicach i… fotografuje bawiących się ludzi.

Za pomocą wielkiego przycisku wyzwala spust migawki, i bezprzewodowo wyzwala zewnętrzną lampę. Jak na aparat cyfrowy przystało, na ekranie na plecach Cameramana wyświetlane jest zrobione właśnie zdjęcie. Yohei wywołuje spory entuzjazm i bardzo pozytywne reakcje fotografując przechodniów. Zdjęcia z chodzącego aparatu publikuje w mediach społecznościowych, tak żeby każdy mógł się odnaleźć.

DSLR camera costume that actually works!!!

Pod koniec wieczoru Cameramanowi, jak każdemu aparatowi zabrakło energii, a naładowanie tak dużego akumulatora pewnie trochę zajmuje.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)