Człowiek uczony - ciekawy konkurs fotograficzny dla ciekawych ludzi

© dundanim - Fotolia.com
© dundanim - Fotolia.com
Krzysztof Basel

16.12.2011 14:22, aktual.: 26.07.2022 20:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pomarszczone czoło starszego człowieka, wielka zaduma, siwe włosy, a może uśmiech młodego, aktywnego i otwartego na świat? Jak wygląda człowiek uczony?

Tematem konkursu jest CZŁOWIEK UCZONY - to hasło może być dowolnie zinterpretowane przez uczestników. Konkurs przeznaczony jest dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prace przyjmowane będą od 9 grudnia do 9 stycznia. Zdjęcia można zgłaszać drogą elektroniczną poprzez stronę www.uj.sztukafotografii.org. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w styczniu 2012 r. Gala wręczenia nagród odbędzie się 21 stycznia w Collegium Novum, wtedy zostaną też pokazane najlepsze prace uczestników.

Obraz

 

Nagrody

I nagroda: sześć godzin indywidualnego kursu z trenerem Warsztatów Sztuki Fotografii i całodzienna sesja w studio fotograficznym Diamonds Factory z profesjonalnym fotografem.

II i III nagroda: całodzienna sesja w studio fotograficznym z profesjonalnym fotografem, wykładowcą Warsztatów Sztuki Fotografii. Nagroda została ufundowana przez studio Diamonds Factory i WSF.

Trójka zwycięzców weźmie udział w sesji fotograficznej w profesjonalnym studio Diamonds Factory (www.diamondsfactory.pl) pod opieką wykładowcy WSF, który pomoże im przygotować sesję według ich wspólnego pomysłu.

Wyróżnienia

3 x udział w regularnych kursach Warsztatów Sztuki Fotografii (do wyboru Kurs Wieczorny lub Weekendowy Kurs Foto). Więcej informacji o kursach: www.sztukafotografii.org.

Nagroda publiczności

Autor zdjęcia, które otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu publiczności, otrzyma nagrodę ufundowaną przez artystyczną księgarnię internetową Bookoff. Głosowanie rozpocznie się 20 grudnia na stronie Warsztatów Sztuki Fotografii na Facebooku.

Partnerzy konkursu: RCS Apple Authorized Reseller, Diamonds Factory, Bookoff, Fundacja Bratniak.

Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie www.samorzad.uj.edu.pl oraz www.uj.sztukafotografii.org.

Źródło: WSF

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)