Są cztery i są identyczne. Piękna zdjęcia czworaczek z Kanady

Są cztery i są identyczne. Piękna zdjęcia czworaczek z Kanady

Są cztery i są identyczne. Piękna zdjęcia czworaczek z Kanady
Źródło zdjęć: © Zrzut ekranu z [Facebooka](https://www.facebook.com/NoelleMirabellaPhotography117286008441590/) NoelleMirabellaPhotography
Monika Homan
07.12.2018 09:42, aktualizacja: 07.12.2018 10:48

Cassandra Jones w 2016 roku zrobiła sesję noworodkową czterem takim samym siostrom. Teraz, gdy dziewczynki trochę podrosły są jeszcze bardziej urocze. Musicie to zobaczyć.

Jednojajowe czworaczki rodzą się bardzo rzadko. Szansa na urodzenie czwórki dzieci na raz wynosi 0,00019 procenta, a nie jest powiedziane, że wszystkie dzieci będą identyczne. Szacuje się, że jedna na 15 milionów kobiet w ciąży ma szansę urodzić czwórkę takich samych dzieci.

Cassandra Jones miała okazję sfotografować cztery siostry w 2016 roku, kiedy się urodziły. Ich rodzicami są Tim i Bethani Webb. Kiedy dziewczynki przyszły na świat, na świecie było zaledwie 70 podobnych rodzeństw. Kiedy dziewczynki trochę podrosły, ich rodzice wrócili do fotografki, żeby zrobić nową sesję. Jej efekty są cudowne.

Jesienne barwy i cztery urocze, roześmiane dwulatki to coś, co rozczuli każdego. Widać, że Abigail, Grace, Emily i Mckayla czują się świetnie przed obiektywem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)