Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [grudzień 2016]

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [grudzień 2016]
Studio Huśtawka

22.11.2016 13:31, aktual.: 26.07.2022 18:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cześć! Poniżej przedstawiamy Wam nasz grudniowy harmonogram szkoleń. Staraliśmy się dostosować go do Waszych oczekiwań. Jest w nim sporo ciekawych pozycji i wierzymy, że każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie warsztaty, które go zainteresują.

3 grudnia zapraszamy na warsztaty poświęcone postprodukcji w Capture One. Poprowadzi je niezastąpiony Konrad Grymin i pod jego okiem dowiecie się, jak odpowiednie ustawienia pozwolą Wam uzyskać wspaniałe efekty.

Obraz

4 grudnia, to nasza kolejna edycja cieszących się ogromnym zainteresowaniem warsztatów oświetlenia studyjnego w praktyce zatytułowanego Oświeć się! w wykonaniu młodego i utalentowanego Mariusza Tokajuka. Na warsztatach nie będzie przygotowanych setów światła, uczestnicy będą je budować wspólnie z Prowadzącym, tak, aby po zakończonym kursie byli doskonale przygotowani do samodzielnej pracy w studio.

Obraz

10 grudnia będziemy gościć Arcadiusa Mauritza, który poprowadzi warsztaty Portret. Siła Prostoty. To już kolejna edycja cieszących się niezwykłym zainteresowaniem warsztatów z Arcadiusem. Podczas spotkania każdy z Uczestników dowie się, jak w prosty i harmonijny sposób utrwalić ludzkie emocje, tak, by stworzyć portret, który zapadnie odbiorcy głęboko w pamięć. Zapraszamy!

Obraz

Jeden z najlepszych retuszerów w Polsce - Dawid Żądło. Podstaw retuszu uczył się od Natalii Taffarel, którą cały czas uważa za jedną z najlepszych w branży. Retuszował m.in. dla: Sephora, Nike, Dior, Gucci, Diesel, Puma, Manolo Blahnik, Elle Russia, Elle France, Vogue UK etc. Już 10 grudnia zawita do naszego Studia podczas warsztatów z Retuszu PRO. Zapraszamy Serdecznie!

Obraz

Kolejne warsztaty, których nie trzeba reklamować i prowadzący, którego nie trzeba przedstawiać. Zapraszamy na warsztaty z fotografii ślubnej, które poprowadzi Gabriel Gmurczyk. 16 grudnia Studio Huśtawka. Czekamy na Ciebie :)

Obraz

17 grudnia zapraszamy na warsztaty z fotografii dziecięcej w plenerze z Adamem Wawrzyniakiem (fotoadamix). Duże doświadczenie i własne pociechy sprawiają, że bez problemu nawiązuje kontakt z dziećmi, potrafi znaleźć z nimi wspólny język. W jego portfolio można znaleźć zarówno energiczne, pełne kolorów zdjęcia, jak i trochę nostalgiczne, nieco malarskie kadry, pokazujące prawdę o dzieciach. To jest siłą jego fotografii.

Obraz

18 grudnia mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztaty z obróbki zdjęć dziecięcych z Iwoną Podlasińską. W zdjęciach Iwony kluczową rolę odgrywają światło, kompozycja oraz umiejętnie przeprowadzona postprodukcja. Na tym elemencie skupimy się na naszych warsztatach. Iwona podzieli się w Wami swoim warsztatem i zdradzi sekrety powstawania magicznych obrazów dzieciństwa. Pokaże Wam, krok po kroku, na co zwracać uwagę, aby Wasze zdjęcia również miały w sobie tę magię.

Obraz

Partnerem naszych warsztatów jest fotoblogia.pl

Zapraszamy :)!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)