Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [grudzień 2016]

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [grudzień 2016]

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [grudzień 2016]
Studio Huśtawka
22.11.2016 13:31, aktualizacja: 26.07.2022 18:45

Cześć! Poniżej przedstawiamy Wam nasz grudniowy harmonogram szkoleń. Staraliśmy się dostosować go do Waszych oczekiwań. Jest w nim sporo ciekawych pozycji i wierzymy, że każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie warsztaty, które go zainteresują.

3 grudnia zapraszamy na warsztaty poświęcone postprodukcji w Capture One. Poprowadzi je niezastąpiony Konrad Grymin i pod jego okiem dowiecie się, jak odpowiednie ustawienia pozwolą Wam uzyskać wspaniałe efekty.

Obraz

4 grudnia, to nasza kolejna edycja cieszących się ogromnym zainteresowaniem warsztatów oświetlenia studyjnego w praktyce zatytułowanego Oświeć się! w wykonaniu młodego i utalentowanego Mariusza Tokajuka. Na warsztatach nie będzie przygotowanych setów światła, uczestnicy będą je budować wspólnie z Prowadzącym, tak, aby po zakończonym kursie byli doskonale przygotowani do samodzielnej pracy w studio.

Obraz

10 grudnia będziemy gościć Arcadiusa Mauritza, który poprowadzi warsztaty Portret. Siła Prostoty. To już kolejna edycja cieszących się niezwykłym zainteresowaniem warsztatów z Arcadiusem. Podczas spotkania każdy z Uczestników dowie się, jak w prosty i harmonijny sposób utrwalić ludzkie emocje, tak, by stworzyć portret, który zapadnie odbiorcy głęboko w pamięć. Zapraszamy!

Obraz

Jeden z najlepszych retuszerów w Polsce - Dawid Żądło. Podstaw retuszu uczył się od Natalii Taffarel, którą cały czas uważa za jedną z najlepszych w branży. Retuszował m.in. dla: Sephora, Nike, Dior, Gucci, Diesel, Puma, Manolo Blahnik, Elle Russia, Elle France, Vogue UK etc. Już 10 grudnia zawita do naszego Studia podczas warsztatów z Retuszu PRO. Zapraszamy Serdecznie!

Obraz

Kolejne warsztaty, których nie trzeba reklamować i prowadzący, którego nie trzeba przedstawiać. Zapraszamy na warsztaty z fotografii ślubnej, które poprowadzi Gabriel Gmurczyk. 16 grudnia Studio Huśtawka. Czekamy na Ciebie :)

Obraz

17 grudnia zapraszamy na warsztaty z fotografii dziecięcej w plenerze z Adamem Wawrzyniakiem (fotoadamix). Duże doświadczenie i własne pociechy sprawiają, że bez problemu nawiązuje kontakt z dziećmi, potrafi znaleźć z nimi wspólny język. W jego portfolio można znaleźć zarówno energiczne, pełne kolorów zdjęcia, jak i trochę nostalgiczne, nieco malarskie kadry, pokazujące prawdę o dzieciach. To jest siłą jego fotografii.

Obraz

18 grudnia mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztaty z obróbki zdjęć dziecięcych z Iwoną Podlasińską. W zdjęciach Iwony kluczową rolę odgrywają światło, kompozycja oraz umiejętnie przeprowadzona postprodukcja. Na tym elemencie skupimy się na naszych warsztatach. Iwona podzieli się w Wami swoim warsztatem i zdradzi sekrety powstawania magicznych obrazów dzieciństwa. Pokaże Wam, krok po kroku, na co zwracać uwagę, aby Wasze zdjęcia również miały w sobie tę magię.

Obraz

Partnerem naszych warsztatów jest fotoblogia.pl

Zapraszamy :)!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)