Darmowe warsztaty z Canonem i Cyfrowe.pl

canon-eos-1d-mark4
canon-eos-1d-mark4
Łukasz Łusiak

21.04.2011 15:45, aktual.: 01.08.2022 14:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cyfrowe.pl i Canon organizują czwartą już edycję „FOTOszkoły Cyfrowe.pl" – cyklu bezpłatnych warsztatów dla miłośników fotografii. W tym roku na chętnych czekają nowe miejsca i formuła spotkań, wybitni wykładowcy, możliwość wypożyczenia sprzętu Canon i wiele innych atrakcji.

Cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych w tym roku odbędzie się w pięciu miastach Polski: w Warszawie, Gdyni, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Jak zapewniają organizatorzy, dotychczasowe edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i były bardzo dobrze oceniane przez uczestników. Spotkania są przeznaczone dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych amatorów fotografii cyfrowej, a jeszcze bardziej uściślając - dla posiadaczy lustrzanek cyfrowych.

Obraz

Każde spotkanie ma wiodący temat, który jest przedmiotem wykładu i części praktycznej. Spotkania będą prowadzone przez Wojtka Tkaczyńskiego, znanego łódzkiego fotografa, wykładowców wyższych uczelni i innych specjalistów w danej dziedzinie.

Harmonogram i tematyka spotkań są następujące:

  • []14 maja, Warszawa – Fotoreportaż, prowadzący: Filip Ćwik[]21 maja, Gdynia – Krajobraz, prowadzący: Wojciech Tkaczyński[]4 czerwca, Katowice – Portret, prowadzący: Filip Ćwik[]5 czerwca, Wrocław – Architektura, prowadzący: Paweł Ulatowski

Każde spotkanie podzielone jest na trzy części:

[*]wykład teoretyczny

[*]warsztaty praktyczne (w plenerze lub we wnętrzu)

[*]prezentacja nowości firmy Canon

[/list]

Obraz

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i otrzymanie potwierdzenia udziału droga e-mailową.

Źródło: Cyfrowe.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)