Disneyland promuje swoje otwarcie filmem. Jest naprawdę okropny

Disneyland promuje swoje otwarcie filmem. Jest naprawdę okropny

Disneyland promuje swoje otwarcie filmem. Jest naprawdę okropny
Marcin Watemborski
10.07.2020 07:54, aktualizacja: 26.07.2022 14:50

Co może być złego w otwieraniu parku rozrywki podczas pandemii…? Zaraz. Co? Jak to? Zgadza się, Disneyland właśnie wypuścił filmik, który pokazuje pracowników w maseczkach, którzy witają nadchodzących gości z uśmiechem na twarz. Szkoda, że nie widać go przez zasłonięte usta. Ten filmik to jakaś kpina.

Jeśli jesteście miłośnikami filmów Tima Burtona, to ten klip promujący otwarcie Disneylandu podczas pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywoła na waszych twarzach niemały uśmiech. Mam nadzieję, że nie mniejszy niż ten, który gości pod maseczkami pracowników, ale do rzeczy.

W najbliższy weekend otwierają się parki rozrywki Disneya w USA, mimo tego, że na Florydzie, gdzie zlokalizowany jest Disneyland, jest przyrost zachorowań na COVID-19 rzędu 10 000 dziennie. Skoro właściciele wesołego miasteczka na nowo rozkręcają biznes, fajnie, że pomyśleli o fachowej promocji. Ale zaraz, co jest nie tak z tym filmem? Oni tak serio?

Walt Disney World Resort Theme Parks Prepare for Their Phased Reopening This Weekend

Na filmiku promującym działanie Disneylandu zobaczymy pracowników, którzy dbają o park rozrywki inaczej niż zwykle – chodzą ze sprejami i ściereczkami, dezynfekują poręcze i oparcia, spryskują teren wodą, a to wszystko z uśmiechem na twarzy, chyba… nie wiem dokładnie, bo nie widać go przez maseczki, które zupełnie zasłaniają im twarz.

Przypomina mi to trochę klimat z jakiegoś postapokaliptycznego serialu pełnego ironii, bo przecież co złego może stać się w wesołym miasteczku. Tak przy okazji – pamiętacie film ”Oszukać Przeznaczenie”? Może zamierzają kręcić reality show na jego podstawie? Jeśli tak, to rok 2020 zapowiada się jeszcze ”ciekawiej” niż wszyscy myśleliśmy.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)