DJI wypożyczy drona Mavic Pro za darmo, jeśli będziesz chciał wziąć udział w konkursie National Geographic

DJI wypożyczy drona Mavic Pro za darmo, jeśli będziesz chciał wziąć udział w konkursie National Geographic

DJI wypożyczy drona Mavic Pro za darmo, jeśli będziesz chciał wziąć udział w konkursie National Geographic
Źródło zdjęć: © © Jakub Kaźmierczyk
Marcin Watemborski
12.09.2017 08:01, aktualizacja: 26.07.2022 18:21

National Geographic łączy siły z firmą DJI. Ten konkurs to świetna okazja, by pochwalić się swoimi umiejętnościami pilotowania drona. Jeśli pomyślnie przejdziesz weryfikację zgłoszenia DJI wypożyczy ci drona Mavic Pro zupełnie za darmo. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Konkurs nazywa się #MyMavicContest. Jest to współzawodnictwo organizowane przez National Geographic oraz firmę DJI i opiera się oczywiście na fotografii lotniczej. Jednak nie wszyscy, którzy wyślą zgłoszenie otrzymają możliwość darmowego wypożyczenia drona. Skontaktowaliśmy się z oficjalną polską filią DJI, by poznać szczegóły.

Po przeczytaniu informacji na temat darmowego wypożyczenia drona DJI Mavic Pro nasz entuzjazm nieźle skoczył. Zastanawialiśmy się jednak, czy ta oferta obowiązuje w Polsce. Zadzwoniłem do salonu DJI ARS w Warszawie. Sprawa jest prostsza niż myślałem.

Obraz
© © Marcin Dobas

Wygląda to tak: po wejściu na stronę internetową i wypełnieniu formularza musimy poczekać na zaakceptowanie go. Wtem otrzymamy informację z potwierdzeniem przystąpienia do programu. Akcja dotyczy tylko oficjalnego przedstawiciela firmy DJI w Polsce, czyli salony DJI ARS przy ulicy Marynarskiej 15 w Warszawie.

Obraz
© © Marcin Dobas

Przy podpisywaniu umowy wypożyczenia należy wpłacić kaucję w wysokości 1900 złotych. Dostajemy sprzęt wraz z instrukcją i możemy się nim cieszyć przez okres dwóch tygodni. Po zwrocie sprzętu do wypożyczalni przechodzi o weryfikację. Jeśli nie zostaną stwierdzone żadne uszkodzenia – otrzymujemy kaucję w całości z powrotem.

Więcej informacji na temat samego konkursu znajdziecie na stronie National Geographic.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)