Do czego nadaje się aparat o szerokości 2,5 cm?

Do czego nadaje się aparat o szerokości 2,5 cm?

Mini Camera
Mini Camera
Łukasz Łusiak
23.12.2010 08:03, aktualizacja: 01.08.2022 14:51

Nie wyobrażamy sobie fotografowania za pomocą aparatu o rozmiarach 2,54 na 1,27 cm!

Mamy przed sobą aparat typu DSLR wykonany w skali 1 do 6. Na razie nie znamy jego szczegółowych parametrów, poza rozmiarami wynoszącymi 2,54 na 1,27 cm. Warto zwrócić uwagę na jego wykonanie, łudząco przypominające pełnowymiarową lustrzankę. Zadbano o najmniejsze szczegóły i detale - od przycisków po wizjer i wyświetlacz LCD.

Obraz

Jak by tego było mało, kupując miniaparat otrzymujemy w zestawie trzy niepowtarzalne, całkowicie wymienialne szkła do naszej lustrzanki: standardowy, zoom i teleobiektyw. Tu również zadbano o niezwykle wysoką jakość produktu. Tak więc marzenie każdego fotografa - posiadanie kilku obiektywów w swojej kolekcji - może zostać nareszcie zrealizowane. Wszystko to w sugerowanej cenie 28 dolarów.

Obraz

Produkt ma jednak jedna wadę – jest to tylko makieta. Mimo że wygląda jak prawdziwa, nie zrobimy z jej pomocą zdjęć. Można za to jej użyć jako prezentu, wisiorka na szyję lub przeznaczyć dla minidinozaura lub krasnoludka ze swojej miniaturowej kolekcji.

Warto zapamiętać: zdjęcia zrobimy tylko tym prawdziwym, normalnych rozmiarów aparatem. Z perspektywy krasnala można by powiedzieć: aparatem gigantem.

Obraz

Więcej o tym produkcie można poczytać na Photojojo.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)