Dla sławy na Instagramie zrobią wszystko. Śmieje się z nich cały świat

Dla sławy na Instagramie zrobią wszystko. Śmieje się z nich cały świat

Dla sławy na Instagramie zrobią wszystko. Śmieje się z nich cały świat
Marcin Watemborski
16.02.2020 18:48, aktualizacja: 26.07.2022 15:00

Obserwując media społecznościowe, na pewno zauważyliście, że osoby z dużą ilością polubień i obserwujących, wrzucają często absurdalne lub niebezpieczne zdjęcia. Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że ktoś umarł lub zrobił sobie poważną krzywdę przez chęć dobrego selfie. Zobaczcie, jak od kuchni wygląda tworzenie treści na Instagram.

Instagramowy profil Influencers In The Wild ujawnia kulisy powstawania zdjęć, które robią influencerzy, by zdobyć popularność. Właściwie zobaczymy tak wielu zwykłych ludzi, którym zależy na lansie w mediach społecznościowych. Często podejmują się realizacji bardzo dziwnych pomysłów, a bezpieczeństwo, godność i zdrowy rozsądek to dla nich wartości bez znaczenia.

Co ciekawe, konto, które zgromadziło już 1,6 miliona obserwujących, istnieje dopiero od 14 stycznia. Założył je Tank Sinatra, który sam prężnie rozwija swój profil (2,3 mln obserwujących). Jeśli ktoś chce zgłosić filmik do zamieszczenia na Influencers In The Wild, wystarczy, że go podeśle. Jestem dość mocno zszokowany tym, co ludzie robią, by zaistnieć i jak bardzo przy tym się wygłupiają. Ale cóż – taka cena sławy.

Więcej filmików znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)