Dodatkowe nogi i ręce na okładce ”Vanity Fair”? Grafik się nie postarał!

Dodatkowe nogi i ręce na okładce ”Vanity Fair”? Grafik się nie postarał!
Marcin Watemborski

29.01.2018 12:59, aktual.: 26.07.2022 18:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu pojawiło się najnowsze wydanie ”Vanity Fair”, poświęcone gwiazdom Hollywood. Za zdjęcia gwiazd odpowiadała genialna Annie Leibovitzm a wśród nich pojawiły się takie postaci jak: Robert De Niro, Tom Hanks, Reese Witherspoon czy Oprah Winfrey. Niestety coś poszło nie tak i dwie ostatnie panie skończyły z dodatkowymi kończynami!

Samo zdjęcie jest naprawdę doskonałe, dopóki mu się nie przyjrzymy. Wiecie, jak to jest – diabeł tkwi w szczegółach. Gdy spojrzycie na sukienkę Reese Witherspoon, zwrócicie uwagę na ukrywającą się pod nią dodatkową nogę. Czy to wina retuszy, czy złudzenie optyczne – pozostawiam to wam. Reese skomentowała to w żartobliwy sposób: ”Cóż... Wychodzi na to, że teraz wszyscy wiedzą, że mam trzy nogi (...)”.

O ile w przypadku Witherspoon powstały wątpliwości, to w przypadku Oprah Winfrey ich absolutnie nie ma. Na innym zdjęciu możecie zobaczyć Winfrey w towarzystwie Toma Hanksa oraz Reese Witherspoon, która ma... trzy dłonie! Prowadząca talkshow również podeszła do sprawy humorystycznie i odpowiedziała na twitta Reese następująco: ”Akceptuję twoją trzecią nogę. O ile dobrze wiem, ty akceptujesz moją trzecią rękę”. Cóż – panie dobrze rozegrały całą sprawę, ale co z retuszerem?

Vanity Fair rozwiązało kwestię trzeciej nogi Reese – okazało się, ze to tylko rozcięcie sukni. Co do Winfrey, redakcja zapowiedziała usunięcie źle wyretuszowanego zdjęcia i wstawienie nowego, poprawionego. To, że takie obrazy pojawiają się w internecie, nie jest niczym dziwnym. Wszystkie duże magazyny mocno obrabiają fotografie i błędy zawsze mogą się wkraść. Cóż, przynajmniej wyszła z tego zabawna sytuacja.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)