Dodatkowe nogi i ręce na okładce ”Vanity Fair”? Grafik się nie postarał!

Dodatkowe nogi i ręce na okładce ”Vanity Fair”? Grafik się nie postarał!

Dodatkowe nogi i ręce na okładce ”Vanity Fair”? Grafik się nie postarał!
Marcin Watemborski
29.01.2018 12:59, aktualizacja: 26.07.2022 18:09

Kilka dni temu pojawiło się najnowsze wydanie ”Vanity Fair”, poświęcone gwiazdom Hollywood. Za zdjęcia gwiazd odpowiadała genialna Annie Leibovitzm a wśród nich pojawiły się takie postaci jak: Robert De Niro, Tom Hanks, Reese Witherspoon czy Oprah Winfrey. Niestety coś poszło nie tak i dwie ostatnie panie skończyły z dodatkowymi kończynami!

Samo zdjęcie jest naprawdę doskonałe, dopóki mu się nie przyjrzymy. Wiecie, jak to jest – diabeł tkwi w szczegółach. Gdy spojrzycie na sukienkę Reese Witherspoon, zwrócicie uwagę na ukrywającą się pod nią dodatkową nogę. Czy to wina retuszy, czy złudzenie optyczne – pozostawiam to wam. Reese skomentowała to w żartobliwy sposób: ”Cóż... Wychodzi na to, że teraz wszyscy wiedzą, że mam trzy nogi (...)”.

O ile w przypadku Witherspoon powstały wątpliwości, to w przypadku Oprah Winfrey ich absolutnie nie ma. Na innym zdjęciu możecie zobaczyć Winfrey w towarzystwie Toma Hanksa oraz Reese Witherspoon, która ma... trzy dłonie! Prowadząca talkshow również podeszła do sprawy humorystycznie i odpowiedziała na twitta Reese następująco: ”Akceptuję twoją trzecią nogę. O ile dobrze wiem, ty akceptujesz moją trzecią rękę”. Cóż – panie dobrze rozegrały całą sprawę, ale co z retuszerem?

Vanity Fair rozwiązało kwestię trzeciej nogi Reese – okazało się, ze to tylko rozcięcie sukni. Co do Winfrey, redakcja zapowiedziała usunięcie źle wyretuszowanego zdjęcia i wstawienie nowego, poprawionego. To, że takie obrazy pojawiają się w internecie, nie jest niczym dziwnym. Wszystkie duże magazyny mocno obrabiają fotografie i błędy zawsze mogą się wkraść. Cóż, przynajmniej wyszła z tego zabawna sytuacja.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)