Doskonałe zdjęcia psów. Czworonogi wyglądają na nich majestatycznie

Doskonałe zdjęcia psów. Czworonogi wyglądają na nich majestatycznie
Źródło zdjęć: © © Audrey Bellot / [Instagram](https://www.instagram.com/audreybellotphotos/)
Marcin Watemborski

15.01.2021 20:25, aktual.: 15.01.2021 21:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Audrey Bellot doskonale wie, co robi. Po zdjęciach psów jej autorstwa widać od razu, że mamy do czynienia z profesjonalistką i pasjonatką w jednym. Krótko mówiąc – najlepsi przyjaciele człowieka, są zdecydowanie jej bliscy.

Francuska fotografka Audrey Bellot zainteresowała się tym medium w 2012 roku. Od 2018 jest zawodową artystką, a jej specjalnością są wyjątkowe portrety psów. Charakteryzują się one niesamowitą malarskością i bajkowym klimatem. Czworonogi na zdjęciach Bellot wyglądają jak bohaterowie przepięknych historii.

Początki zainteresowania fotografią artystki wcale nie dotyczyły psów. Były to konie. Dopiero jednak najlepsi przyjaciele człowieka wyzwolili w Audrey niepohamowane pokłady kreatywności. Kobieta jest czuła na wrażliwość psów, rozumie je i potrafi doskonale przekazać ich emocje na zdjęciach.

Gdy Bellot nie zajmuj się fotografią, czyta dużo o psach, by lepiej pojąć ich naturę. Jej miłość do tych zwierząt wywodzi się jeszcze z czasów dzieciństwa, ponieważ psy zawsze jej towarzyszyły. Więź łącząca artystkę z czworonogami jest nierozerwalna. Sama Audrey wie, że nigdy nie przestanie ich kochać.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)