Doskonałe zdjęcia psów. Czworonogi wyglądają na nich majestatycznie

Doskonałe zdjęcia psów. Czworonogi wyglądają na nich majestatycznie

Doskonałe zdjęcia psów. Czworonogi wyglądają na nich majestatycznie
Źródło zdjęć: © © Audrey Bellot / [Instagram](https://www.instagram.com/audreybellotphotos/)
Marcin Watemborski
15.01.2021 20:25, aktualizacja: 15.01.2021 21:25

Audrey Bellot doskonale wie, co robi. Po zdjęciach psów jej autorstwa widać od razu, że mamy do czynienia z profesjonalistką i pasjonatką w jednym. Krótko mówiąc – najlepsi przyjaciele człowieka, są zdecydowanie jej bliscy.

Francuska fotografka Audrey Bellot zainteresowała się tym medium w 2012 roku. Od 2018 jest zawodową artystką, a jej specjalnością są wyjątkowe portrety psów. Charakteryzują się one niesamowitą malarskością i bajkowym klimatem. Czworonogi na zdjęciach Bellot wyglądają jak bohaterowie przepięknych historii.

Początki zainteresowania fotografią artystki wcale nie dotyczyły psów. Były to konie. Dopiero jednak najlepsi przyjaciele człowieka wyzwolili w Audrey niepohamowane pokłady kreatywności. Kobieta jest czuła na wrażliwość psów, rozumie je i potrafi doskonale przekazać ich emocje na zdjęciach.

Gdy Bellot nie zajmuj się fotografią, czyta dużo o psach, by lepiej pojąć ich naturę. Jej miłość do tych zwierząt wywodzi się jeszcze z czasów dzieciństwa, ponieważ psy zawsze jej towarzyszyły. Więź łącząca artystkę z czworonogami jest nierozerwalna. Sama Audrey wie, że nigdy nie przestanie ich kochać.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)