Doskonałe zdjęcie zaręczynowe. Następna szansa na takie za 6800 lat!

Doskonałe zdjęcie zaręczynowe. Następna szansa na takie za 6800 lat!27.07.2020 08:29
Doskonałe zdjęcie zaręczynowe. Następna szansa na takie za 6800 lat!
Źródło zdjęć: © © John Nicotera / [Facebook](https://www.facebook.com/erica.pendrak)

Zaręczyny to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Często oświadczający się myślą o tym, jak sprawić, by ich ukochana osoba poczuła się wyjątkowo, a samo wydarzenie na zawsze zapadło jej w pamięć. Niesamowitą pomysłowością wykazał się John Nicotera. Tego zdjęcia zaręczynowego i okazji nie da się podrobić – przynajmniej nie przez najbliższe 6800 lat!

Słyszałem już o wielu ciekawych pomysłach na zaręczyny – koncert ulubionego wykonawcy, skok na spadochronie, nurkowanie głębinowe, piękne lokalizacje etc. Jednak nie zawsze trzeba ekstremalnie się głowić, ponieważ piękne okazje same przychodzą.

Dla Johna Nicotery oraz jego (już) narzeczonej Eriki Pendrak, ważna chwila pokryła się z przelotem komety NEOWISE, którą kolejny raz będzie można zobaczyć za 6800 lat. To jedyna taka szansa w życiu.

Jak się okazuje, oświadczyny na tle przelatującej komety NEOWISE nie były pierwotnym pomysłem na zadanie jednego z najważniejszych pytań w życiu Johna. Początkowo chciał zrobić to podczas wyprawy z Eriką do Oregonu – w parku narodowym Crater Lake. Ten pomysł był w jego głowie przez ponad pół roku, jednak tak wyjątkowej okazji jak przelot komety nie można było zaprzepaścić.

John postanowił zapytać ukochaną o to, czy zostanie jego żoną, między 15 a 23 lipca 2020 roku, gdy kometa NEOWISE będzie widoczna nad północną półkulą Ziemi. Jej odległość od naszej planety wynosiła 160 milionów mil, czyli ok. 257,5 miliona kilometrów. Taka okazja ponownie wydarzy się za 6800 lat, bo tyle mniej więcej trwa przelot po pełnej orbicie tego ciała niebieskiego.

Mężczyzna poprosił kobietę o rękę 18 lipca 2020 roku, a na pamiątkę tego wydarzenia, zrobił krótką sesję fotograficzną ze statywu. Na zdjęciach widać Johna, Erikę oraz przelatująca między nimi kometę. Zdjęcia wyglądają co najmniej jak wyjęte z romantycznego filmu science-fiction. Na pewno to wydarzenie zostanie w ich sercach do końca życia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)