Kocha podróże i fotografię. Takie wspaniałe obrazy przywozi ze swoich wypraw!

Kocha podróże i fotografię. Takie wspaniałe obrazy przywozi ze swoich wypraw!
Źródło zdjęć: © © Tobias Hägg / [Instagram](https://www.instagram.com/airpixels/)
Marcin Falana

12.03.2018 12:00, aktual.: 12.03.2018 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tobias Hägg to fotograf i podróżnik, który odnalazł siebie w fotografii krajobrazowej, dla której przemierza świat z dronem i aparatem. To piękny sposób na spędzanie wolnego czasu, uzyskanie spokoju ducha i robienie niesamowitych zdjęć.

Szwedzki fotograf i filmowiec Tobias Hägg jest znany ze swojej fotografii krajobrazowej pełnej dramatyzmu, którą wykonuje dronem albo aparatem. Jako zapalony podróżnik, Hägg odwiedził miejsca od Patagonii do Dolomitów, wędrując często pieszo po to, aby uchwycić majestatyczne krajobrazy na całym świecie.

Dzięki swojej firmie, Airpixelsmedia Hägg oferuje zdjęcia stockowe, filmy wysokiej jakości, a także wydruki. Jego podejście pozwala mu pracować jako freelancer dla różnych klientów. Ostatnia publikacja w National Geographic i wystawie w Szwedzkim Muzeum Fotografii, Hägg zyskuje coraz większe uznanie za swoją pracę. Wydaje się wymarzona praca dla fotografa podróżnika.

Gdy zaczynał był bardziej zafascynowany filmowaniem i tworzeniem efektów wizualnych, później zajął się fotografią i od tego czasu wciąż stara się udoskonalać swój warsztat.

Po jakimś czasie zająłem się fotografią i pokochałem krajobrazy i przyrodę. Przez fotografię odnalazłem siebie, dowiedziałem się, czego mi potrzeba w życiu i po drodze odkryłem, kim naprawdę jestem.
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)