Drew Geraci odwiedził Nową Zelandię z Sony A7R III. Zobaczcie jego piękny film poklatkowy

Drew Geraci odwiedził Nową Zelandię z Sony A7R III. Zobaczcie jego piękny film poklatkowy

Drew Geraci odwiedził Nową Zelandię z Sony A7R III. Zobaczcie jego piękny film poklatkowy
Marcin Watemborski
09.11.2017 08:55, aktualizacja: 09.11.2017 09:57

Na pewno wielu z was kojarzy Drew Geraci. Jeśli nie z nazwiska to z jego działań. Pamiętacie otwarcie do House of Cards? To właśnie jego dzieło. Filmowiec miał okazję ostatnio być na Nowej Zelandii i pobawić się trochę nowym Sony A7R III. Zobaczcie jego najnowszy timelapse.

Drew Geraci zrealizował film poklatkowy dla Sony Alpha Universe w Nowej Zelandii. Firma wysłała go, by sprawdził jak in najnowsze dziecko – Sony A7R III – sprawdza się w niejednokrotnie trudnych warunkach, która panują na wyspie. Tamtejszych krajobrazów nie trzeba zachwalać – po prostu je zobaczcie.

Zealandia: A Timelapse Odyssey By Drew Geraci With The α7R III

Nowa Zelandia znajduje się na mojej osobistej liście miejsc do odwiedzenia tuż obok Islandii i Szkocji. Marzę o tym, by zobaczyć te malownicze widoki. I zupełnie nie przeszkadza mi spopularyzowanie pejzaży tej wyspy przez ”Władcę Pierścieni”. Nowa Zelandia charakteryzuje się występowaniem wielu łąk, na końcu których krajobraz zamykają wysokie góry.

Zermatt - Timelapse Behind the Scene

Powyżej możecie zobaczyć filmik zakulisowy, który pokazuje sposób pracy Drew Geraciego. Niestety z wyprawy na Nową Zelandię nie opublikował takiego nagrania, a szkoda. Jestem bardzo ciekawy jakich rozwiązań technicznych użył, oprócz Sony A7R III.

Więcej filmików znajdziecie na kanale YouTube Drew Geraciego,

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)