Dron uratował jego rodzinę przed rekinem

Dron uratował jego rodzinę przed rekinem
Źródło zdjęć: © © Dan Watson / [Instagram](https://www.instagram.com/learningcameras/)
Paweł Ziemiński

02.07.2019 09:06, aktual.: 26.07.2022 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak się okazuje, drony umożliwią nie tylko niesamowite kadry, ale mogą być bardzo pomocne. Dan Watson wziął urządzenie na plażę, by poćwiczyć latanie. Dzięki temu uchronił swoją rodzinę przed rekinem.

Dan Watson wziął na rodzinny wypad na plażę swojego drona DJI Mavic 2 Pro. Gdy dzieciaki się bawiły, ten postanowił trochę polatać. W pewnym momencie, gdy kadrował zdjęcie, zauważył w wodzie duży cień zmierzający w stronę jego rodziny. W ułamku sekundy uświadomił sobie, że to rekin i zaczął krzyczeć, by najbliżsi wychodzili z wody.

Żona Dana, Sally, wraz z dzieciakami szybko uciekli na brzeg. Fotograf wrzucił posta na Instagram, gdzie napisał: ”Widzicie ten ciemny cień, zmierzający w kierunku tych ludzi? Taki miałem widok w weekend, latając moim Mavikiem 2 Pro i… trójka z tych ludzi to moje dzieci!”.

Fotograf wspomina, że jego dron DJI będzie mu towarzyszył na plaży za każdym razem. Nie jest to zły pomysł, patrząc na to, że dzięki temu urządzeniu zapewnił bezpieczeństwo swojej żonie i dzieciom. Cóż, jeśli nie uda mu się zrobić dobrego zdjęcia następnym razem, chociaż będzie miał wszystko pod kontrolą.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)