Druga edycja „Spotkań z mistrzem” – bezpłatnych warsztatów z fotografii ulicznej

Druga edycja „Spotkań z mistrzem” – bezpłatnych warsztatów z fotografii ulicznej

Druga edycja „Spotkań z mistrzem” – bezpłatnych warsztatów z fotografii ulicznej
Redakcja Fotoblogia.pl
01.05.2014 00:05, aktualizacja: 26.07.2022 19:58

Od 12 do 16 maja w pięciu miastach Polski Fujifilm organizuje Spotkania z mistrzem. Warsztaty dla miłośników fotografii poprowadzą trzej znani fotografowie: Tomasz Lazar, Filip Ćwik i Alex Lambrechts. To druga edycja tego typu spotkań. Pierwsza odbyła się w listopadzie i cieszyła się dużą popularnością.

Spotkania odbędą się:

  • 12 maja w Warszawie,
  • 13 maja w Gdańsku,
  • 14 maja w Poznaniu,
  • 15 maja we Wrocławiu,
  • 16 maja w Krakowie.

Początek spotkań o godz. 16. Dokładne adresy zostaną podane zaproszonym uczestnikom. Majowe spotkania będą poświęcone fotografii ulicznej i portretowej. W pierwszej części warsztatów każdy z fotografów zaprezentuje swoje najnowsze projekty wykonane aparatem X-T1. Druga część to już zajęcia praktyczne. Uczestnicy podzieleni na trzy grupy będą mieli okazję przetestować aparaty Fujifilm serii X pod okiem prowadzących.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się na stronie www.spotkaniezmistrzemfujifim.pl, podając swoje dane osobowe i przesyłając trzy zdjęcia. Wybrane osoby zostaną zaproszone na warsztaty. Rejestracja trwa do 7 maja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Celem spotkań jest zapoznanie uczestników z fotografią X, pokazanie projektów wykonanych przez znanych fotografików (zdjęcia portretowe Filipa Ćwika, zdjęcia ulic Nowego Jorku Tomasza Lazara, zdjęcia ulic Londynu Alexa Lambrechtsa) oraz odbycie warsztatów w grupach. Fujifilm zaprasza wszystkich miłośników fotografii: początkujących, średnio zaawansowanych, a także profesjonalistów. Spotkania będą inspiracją, nauką, dzieleniem się doświadczeniem i wrażeniami.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)