Drugi zwiastun "Króla Lwa" sprawi, że przejdą ci ciarki po plecach

Drugi zwiastun "Króla Lwa" sprawi, że przejdą ci ciarki po plecach
Źródło zdjęć: © © Walt Disney Studios / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=7TavVZMewpY)
Kasia Piotrowska

11.04.2019 08:41, aktual.: 26.07.2022 15:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Disney pochwalił się kolejnym zwiastunem nowej wersji "Króla Lwa". Podobnie, jak pierwsza zapowiedź, wywołuje ciarki na plecach i przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Zobaczcie koniecznie!

Kiedy pojawił się pierwszy zwiastun nowej wersji "Króla Lwa", byłam zachwycona. Przepiękna grafika i znane nam z dzieciństwa sceny wywołują ciarki na plecach. Właśnie pojawiła się kolejna zapowiedź filmu, który na kinowym ekranie pojawi się 19 lipca 2019 roku.

Nie odmówiłam sobie przyjemności obejrzenia tej zapowiedzi. Niecałe dwie minuty filmu zjeżyły mi włos na całym ciele. Wygląd ana to, że Disney naprawdę się postarał przy produkcji nowego "Króla Lwa". Grafika robi ogromne wrażenie i jest bardzo realistyczna, a fabuła zdaje się być dobrze oddana.

The Lion King Official Trailer

Cieszy mnie fakt, że nie będzie to słodki film o młodym lwiątku. Już w zapowiedzi da się wyczuć mroczną stronę tej historii. Jeśli stęskniliście się za najbardziej pozytywnymi postaciami - Timonem i Pumbą - również ich nie zabrakło ich w tej zajawce. Nie wiem jak wy, ale ja już czekam na premierę!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)