Drukuj zdjęcia prosto z Lightrooma [wideoporadnik]

Drukuj zdjęcia prosto z Lightrooma [wideoporadnik]

© JK
© JK
Jakub Kaźmierczyk
29.11.2012 15:33, aktualizacja: 26.07.2022 20:23

Adobe Lightroom służy nie tylko do obróbki, ale także świetnie sprawdza się jako narzędzie do drukowania pojedynczych zdjęć czy stykówek. Warto je poznać, bo moim zdaniem jest lepsze niż to w Photoshopie.

Coraz bardziej lubię program Lightroom, szczególnie po usunięciu niepotrzebnych na co dzień modułów. Narzędzie druku jest dopracowane i przyjazne. Cenię możliwość wydruku stykówek wraz z opisem nazwy pliku czy metadanymi. Jest to bardzo pomocne w pracy z klientem. Sam lubię po sesji wydrukować stykówkę, bo wiadomo, że inaczej zdjęcia ogląda się na ekranie komputera, a inaczej na papierze.

[solr id="fotoblogia-pl-61514" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/1985,jak-zaczac-prace-z-lightroom-4-czyli-cos-dla-poczatkujacych-wideoporadnik" _mphoto="lead-61514-135x84-6101ba72db0290.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2402[/block]

Nie zagłębiałem się w szczegóły, bo narzędzie nie jest trudne do opanowania, ale z pewnością pomoże usprawnić druk, szczególnie materiałów roboczych. Zdecydowanie łatwiej opatrzyć zdjęcia znakiem wodnym czy dodać swoje logo niż w większym bracie - Photoshopie CS. Polecam!

Zapraszam na forum.fotoblogia.pl. Możecie się tam dzielić swoimi opiniami na temat wideoporadników i zgłaszać własne propozycje tematów.

Drukuj zdjęcia prosto z Lightrooma [wideoporadnik]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)