Drukuj zdjęcia prosto z Lightrooma [wideoporadnik]

Drukuj zdjęcia prosto z Lightrooma [wideoporadnik]29.11.2012 15:33
© JK
© JK
Jakub Kaźmierczyk

Adobe Lightroom służy nie tylko do obróbki, ale także świetnie sprawdza się jako narzędzie do drukowania pojedynczych zdjęć czy stykówek. Warto je poznać, bo moim zdaniem jest lepsze niż to w Photoshopie.

Coraz bardziej lubię program Lightroom, szczególnie po usunięciu niepotrzebnych na co dzień modułów. Narzędzie druku jest dopracowane i przyjazne. Cenię możliwość wydruku stykówek wraz z opisem nazwy pliku czy metadanymi. Jest to bardzo pomocne w pracy z klientem. Sam lubię po sesji wydrukować stykówkę, bo wiadomo, że inaczej zdjęcia ogląda się na ekranie komputera, a inaczej na papierze.

[solr id="fotoblogia-pl-61514" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/1985,jak-zaczac-prace-z-lightroom-4-czyli-cos-dla-poczatkujacych-wideoporadnik" _mphoto="lead-61514-135x84-6101ba72db0290.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2402[/block]

Nie zagłębiałem się w szczegóły, bo narzędzie nie jest trudne do opanowania, ale z pewnością pomoże usprawnić druk, szczególnie materiałów roboczych. Zdecydowanie łatwiej opatrzyć zdjęcia znakiem wodnym czy dodać swoje logo niż w większym bracie - Photoshopie CS. Polecam!

Zapraszam na forum.fotoblogia.pl. Możecie się tam dzielić swoimi opiniami na temat wideoporadników i zgłaszać własne propozycje tematów.

Drukuj zdjęcia prosto z Lightrooma [wideoporadnik]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)