Czy w DxO OpticsPro 11 są najlepsze algorytmy odszumiania na rynku?

Czy w DxO OpticsPro 11 są najlepsze algorytmy odszumiania na rynku?

Czy w DxO OpticsPro 11 są najlepsze algorytmy odszumiania na rynku?
Źródło zdjęć: © Źródło: youtube.com
Marcin Falana
06.06.2016 11:48, aktualizacja: 26.07.2022 19:01

DxO zaktualizowało swój program do wywoływania plików RAW. OpticsPro 11 wprowadza jeszcze lepszą redukcję szumu, która jest flagową funkcją w ostatnich wersjach oprogramowania DxO. Poza tym program zdecydowanie przyspieszył i oferuje wiele ciekawych rozwiązań.

OpticsPro to program do wywoływania plików RAW firmy DXO, która specjalizuje się w najnowszych technologiach cyfrowego przetwarzania obrazu. Cechą charakterystyczną OpticsPro są automatyczne korekty, które wprowadza oprogramowanie na podstawie danych z plików RAW. Inteligentne algorytmy takie jak np. Smart Lighting dają dobry punkt startu do dalszych zmian. Nowością w Smart Lighting jest możliwość lokalnego wprowadzenia zmian.

DxO OpticsPro 11 - PRIME 2016

OpticsPro w wersji 11 oferuje przede wszystkim lepszą redukcję szumu PRIME, która jest jedną z najważniejszych funkcji programu. Algorytm PRIME 2016 zapewnia ochronę obszarów rozmycia i jeszcze lepsze odwzorowanie szczegółów, zwłaszcza w cieniach. Przedstawiciele DXO chwalą się, że jest to najlepsza dostępna obecnie redukcja szumu i zachęcają do ściągnięcia wersji trial. Zgadzacie się z nimi? Jakich programów do odszumiania wy używacie?

DxO OpticsPro jest dostępny jako oddzielna aplikacja albo wtyczka do Lightrooma i kosztuje 99 euro za wersję Essential, a 149 euro za Elite. Oczywiście najnowsze funkcje wspiera tylko droższa wersja.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)