Dzieci zaprezentowały niesamowicie wysoki poziom w konkursie National Geographic

Dzieci zaprezentowały niesamowicie wysoki poziom w konkursie National Geographic

Dziecięca edycja konkursu National Geographic zaskoczyła nas naprawdę bardzo wysokim poziomem prezentowanych fotografii. Dzieci z całego świata, w wieku 6-14 lat, udowadniają, że nie trzeba być starym wyjadaczem, by robić dobre zdjęcia – liczy się oko i podejście do tematu.
Dziecięca edycja konkursu National Geographic zaskoczyła nas naprawdę bardzo wysokim poziomem prezentowanych fotografii. Dzieci z całego świata, w wieku 6-14 lat, udowadniają, że nie trzeba być starym wyjadaczem, by robić dobre zdjęcia – liczy się oko i podejście do tematu.
Źródło zdjęć: © © Riley Harlan / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Marcin Watemborski
02.02.2017 08:59, aktualizacja: 03.02.2017 00:47

National Geographic organizuje wiele konkursów fotograficznych. Władze magazynu nie zapominają o najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowywana jest edycja konkursu o nazwie: „National Geographic International Photography Contest for Kids”, do którego mogą zgłaszać się najmłodsi w wieku 6-14 lat.

Do tegorocznego współzawodnictwa napłynęło ponad 46 tysięcy zdjęć od młodziutkich fotografów z całego świata. Jest to wzrost zgłoszeń aż o 162% w porównaniu do zeszłorocznej edycji.
Do tegorocznego współzawodnictwa napłynęło ponad 46 tysięcy zdjęć od młodziutkich fotografów z całego świata. Jest to wzrost zgłoszeń aż o 162% w porównaniu do zeszłorocznej edycji.© © Sanya Jain / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Zdobywczynią głównej nagrody została 11-letnia Dewi Baggerman z Holandii. Zaprezentowała ona zdjęcie pola jaskrawych tulipanów, które zostało ujęte z niecodziennego niskiego kąta widzenia. Dewi pojedzie na 5-dniową wycieczkę do Waszyngtonu oraz odwiedzi siedzibę magazynu National Geographic.
Zdobywczynią głównej nagrody została 11-letnia Dewi Baggerman z Holandii. Zaprezentowała ona zdjęcie pola jaskrawych tulipanów, które zostało ujęte z niecodziennego niskiego kąta widzenia. Dewi pojedzie na 5-dniową wycieczkę do Waszyngtonu oraz odwiedzi siedzibę magazynu National Geographic.© © Dewi Baggerman / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Główną nagrodę w konkursie USA zdobyła 12-letnia Kate Anderson z miejscowości Shelley w stanie Idaho. Za jej zdjęcie, zatytułowane „Owning the Stage”, dziewczynka wygrała 10-dniową wycieczkę na Galapagos.
Główną nagrodę w konkursie USA zdobyła 12-letnia Kate Anderson z miejscowości Shelley w stanie Idaho. Za jej zdjęcie, zatytułowane „Owning the Stage”, dziewczynka wygrała 10-dniową wycieczkę na Galapagos.© © Kate Anderson / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Więcej zdjęć i informacji o konkursie znajdziecie na stronie internetowej.
Więcej zdjęć i informacji o konkursie znajdziecie na stronie internetowej.© © Maj Kastelic / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Obraz
© © Alexia Saigh / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Obraz
© © Frey Youssef / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Obraz
© © Devananda Hardi / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Obraz
© © Josephine Goldman / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Obraz
© © Jennifer Jayne Evans Koumbatis / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Obraz
© © Pan Yinzhi / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Obraz
© © David Hopkins / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Obraz
© © Ryan Hughes / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Obraz
© © Piers Nicklin / [kids.nationalgeographic.com](http://kids.nationalgeographic.com/explore/contests/internationalphotographycontest/#aa1.jpg)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)