Dzięki fotografii ta para artystów nadaje architekturze kompletnie nowe znaczenie

Dzięki fotografii ta para artystów nadaje architekturze kompletnie nowe znaczenie

Dzięki fotografii ta para artystów nadaje architekturze kompletnie nowe znaczenie
Marcin Watemborski
09.07.2017 08:11, aktualizacja: 09.07.2017 23:10

Daniel Rueda i Anna Devis z Hiszpanii kochają podróże, architekturę i fotografie. Ich konta na Instagramie są pełne wspaniałych zdjęć, gdzie oboje bawią się formą i kompozycją. W każdym miejscu, które odwiedzają, szukają nowych kształtów oraz grają koncepcją. Poznajcie ich twórczość.

Daniel Rueda i Anna Devis kochają fotografować architekturę. Robią to jednak w niecodzienny sposób – na każdym zdjęciu stają się częścią obrazu, nadając budynkom nowe znaczenie. W swoich pracach oboje wspaniale grają kompozycją, kolorem i niezwykłym humorem, który od razu maluje uśmiech na twarzy.

Zawodowo oboje są architektami, więc nic dziwnego, że to właśnie stało się tematem ich zdjęć. Z moich obserwacji często wynika, że architekci zajmują się sztukami wizualnymi – znam takich, którzy kochają fotografię, malarstwo czy grafikę. Być może to pewnego rodzaju naturalne połączenie?

Zdjęcie, które wygląda po prostu pięknie, jest niewystarczające. Musi ono coś mówić bez potrzeby używania słów – tłumaczy Daniel.

Połączenie świetnego wyczucia linii z ciekawym pomysłem owocuje niesamowitymi obrazami, które są nie tylko satysfakcjonujące wizualnie, ale również opowiadają historię. Sztuka, którą uprawiają ci artyści, jest po prostu przyjemna. Gdy za pierwszym razem usiadłem do przeglądania kont na Instagramie obojga z nich, spędziłem tam dobre kilkanaście minut i z chęcią do nich wracam.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)