Dzięki kwiatom artysta tworzy przepiękne, bajkowe zdjęcia

Dzięki kwiatom artysta tworzy przepiękne, bajkowe zdjęcia
Źródło zdjęć: © © Ashraful Arefin
Marcin Falana

31.07.2017 06:18, aktual.: 31.07.2017 18:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lato to idealna pora do fotografowania kwiatów. Zobaczcie, jak robi to Ashraful Arefin, który pozwala nam zanurzyć się w bajkowym świecie kwiatów.

Ashraful Arefin to fotograf z Bangladeszu, który zawsze interesował się rysunkiem i malarstwem. Chciał być artystą od dziecka. Gdy zaczął studiować, wybrał projektowanie graficzne jako główny przedmiot na Uniwersytecie. Ashraful zakochał się w fotografii w 2013 roku, kiedy zaczął robić projekt 365 i znalazł w tym swoją prawdziwą pasję.

Inspirują go proste, małe rzeczy, których piękno stara się pokazać na swoich zdjęciach i przez to docenia ich wartość i znaczenie. Tak właśnie jest z kwiatami i zwykłymi przedmiotami, które tworzą bajkowe kompozycje.

“Moje prace wyrażają osobiste doświadczenia połączone z wyobraźnią artysty i kreatywnym opowiadaniem historii. Często są dziwaczne, w marzycielskim stylu jednak są wykonane z elementów z prawdziwego życia. Tworzę momenty, które pozwalają widzom zobaczyć zwyczajny świat jak miejsce ze snu, aby mogli docenić proste piękno wokół nas. Zawsze staram się zapewnić widzom pozytywny nastrój, żeby przypomnieć, że piękno pozostaje na ziemi.”

Więcej zdjęć tego artysty znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)