Dzięki NA-RX100 VI zabierzesz swój kompakt wszędzie, nawet pod wodę

Dzięki NA-RX100 VI zabierzesz swój kompakt wszędzie, nawet pod wodę

Dzięki NA-RX100 VI zabierzesz swój kompakt wszędzie, nawet pod wodę
Monika Homan
31.07.2018 10:32, aktualizacja: 31.07.2018 12:32

Nauticam, producent podwodnych obudów do aparatów, wprowadził na rynek obudowę dla kompaktowego Sony RX100 VI. Teraz nurkowanie z tym aparatem nie jest problemem.

Sony RX 100 VI to aparat stworzony z myślą o podróżach, a nowa obudowa Nauticam NA-RX100 VI pozwoli wam również na nurkowanie z tym kompaktem. Pozwala ona na zanurzenie aparatu na głębokość nawet do 100 metrów.

NA-RX100 VI umożliwia korzystanie z pełnego zakresu zoomu i pełnej funkcjonalności aparatu. Możliwe jest też zamontowanie dodatkowych soczewek takich, jak konwerter makro, który pozwoli na fotografowanie małych morskich stworzeń, lub szeroki kąt - można je zmieniać pod wodą.

Obraz

Obudowa wyposażana jest w system wykrywania przecieków i kontroli próżni, dzięki czemu możecie mieć pewność, że wasz aparat pozostanie suchy. Za tę pewność jednak trzeba trochę zapłacić - obudowa kosztuje 1100 dolarów i można ją zamówić ze strony producenta. Nie znamy ceny na polski rynek ale obudowa na poprzedni model kosztuje blisko 5 tysięcy złotych, więc ta z pewnością nie będzie tańsza.

Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)