Dzięki NA‑RX100 VI zabierzesz swój kompakt wszędzie, nawet pod wodę

Dzięki NA-RX100 VI zabierzesz swój kompakt wszędzie, nawet pod wodę
Monika Homan

31.07.2018 10:32, aktual.: 31.07.2018 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nauticam, producent podwodnych obudów do aparatów, wprowadził na rynek obudowę dla kompaktowego Sony RX100 VI. Teraz nurkowanie z tym aparatem nie jest problemem.

Sony RX 100 VI to aparat stworzony z myślą o podróżach, a nowa obudowa Nauticam NA-RX100 VI pozwoli wam również na nurkowanie z tym kompaktem. Pozwala ona na zanurzenie aparatu na głębokość nawet do 100 metrów.

NA-RX100 VI umożliwia korzystanie z pełnego zakresu zoomu i pełnej funkcjonalności aparatu. Możliwe jest też zamontowanie dodatkowych soczewek takich, jak konwerter makro, który pozwoli na fotografowanie małych morskich stworzeń, lub szeroki kąt - można je zmieniać pod wodą.

Obraz

Obudowa wyposażana jest w system wykrywania przecieków i kontroli próżni, dzięki czemu możecie mieć pewność, że wasz aparat pozostanie suchy. Za tę pewność jednak trzeba trochę zapłacić - obudowa kosztuje 1100 dolarów i można ją zamówić ze strony producenta. Nie znamy ceny na polski rynek ale obudowa na poprzedni model kosztuje blisko 5 tysięcy złotych, więc ta z pewnością nie będzie tańsza.

Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)