Dzięki tej aplikacji sprzedasz swoje zdjęcia z Instagramia z zyskiem

Dzięki tej aplikacji sprzedasz swoje zdjęcia z Instagramia z zyskiem
Marcin Watemborski

14.05.2018 10:22, aktual.: 26.07.2022 18:02

8x10 to nowy, interesujący projekt, który pozwali na sprzedawanie zdjęć bezpośrednio z Instagrama. W dobie ekspansji mediów społecznościowych wydaje się to być dość ciekawym rozwiązaniem dla wielu artystów.

Sprawa jest prosta – masz konto na Instagramie, które łączysz z aplikacją. Dzięki temu osoby, które cię obserwują będą mogły kupić twoje zdjęcia, oprawione w ładną ramkę. Bez względu na to, czym się zajmujesz – malarstwem, fotografią czy czymkolwiek innym – twoja zawartość może trafić w ręce kolekcjonera. Grunt, by dobrze wyglądała na ścianie.

Obraz

8x10 jest pomysłem, który zapowiada się obiecująco. Jeśli pomysł wypali, to może być ona źródłem zarobku dla wielu artystów, który mają tysiące obserwujących na Instagramie. Działanie wydaje się bardzo proste, bo wystarczy zalogować się w aplikacji, wybrać obrazki do sprzedaży i wypełnić krótki druczek.

Obraz

W efekcie możemy sprzedać swoje zdjęcia w limitowanej ilości – z podpisem lub bez. Każdy, kto będzie chciał je kupić, będzie przekierowany do strony 8x10. Kwota, którą zarobimy ma trafić na nasze konto w przeciągu 14 dni od daty zakupu. Korzystanie z aplikacji ma być darmowe, lecz twórcy będą czerpali procent z naszej sprzedaży. Jeśli nie będzie on za wysoki – to nawet uczciwa sprawa.

8x10 jest dostępna tylko na iOS. Więcej informacji znajdziecie na stronie aplikacji.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)