”Dziewczyny z kotami” łamią stereotyp starej panny ze zwierzakiem

”Dziewczyny z kotami” łamią stereotyp starej panny ze zwierzakiem
Źródło zdjęć: © © BriAnne Wills / [Instagram](https://www.instagram.com/girlsandtheircats/)
Marcin Watemborski

21.08.2017 09:05, aktual.: 21.08.2017 19:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na pewno słyszeliście o zabawnym stereotypie starej panny z tysiącami kotów. Ten projekt pokazuje, że nie tylko one kochają te zwierzęta. Zobaczcie świeże i bardzo pozytywne spojrzenie na ten temat na zdjęciach BriAnne Wills.

Koty często są uznawane za symbol niezależności, przecież to właśnie te zwierzęta ”chodzą własnymi ścieżkami”. Niejednokrotnie słyszałem stereotyp, że tylko stare panny otaczają się tymi futrzakami, ale przecież to nieprawda! Pomijając fakt tego, że staropanieństwo straciło jakiekolwiek znaczenie w dzisiejszym świecie, to koty może kochać każdy.

Od 2 lat fotografka BriAnne Wills zajmuje się portretowaniem czworonogów i ich opiekunek, by złamać stereotyp ”stukniętej kociary”. Od początku realizowania projektu Wills wykonała już ponad 180 zdjęć, które ochoczo publikuje na Instagramie.

Wszystkie zdjęcia fotografka wykonuje w mieszkaniach właścicielek kotów. Oprócz tego autorka opisuje, jak bohaterka jej zdjęcia stała się opiekunką zwierzaka oraz jak wygląda ich codzienność. Nie zabraknie tam różnego rodzaju anegdot i dziwnych sytuacji. Koniecznie sprawdźcie cały projekt na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)