Efektywna obróbka zdjęć w darmowym Gimpie - jak zacząć? [wideoporadnik]

Efektywna obróbka zdjęć w darmowym Gimpie - jak zacząć? [wideoporadnik]30.05.2013 12:58
Efektywna obróbka zdjęć w darmowym Gimpie - jak zacząć? [wideoporadnik]
Źródło zdjęć: © fot. Jakub Kaźmierczyk, mod. Monika / SPP Models, mak. Dominika Szymik
Jakub Kaźmierczyk

Dostaliśmy od Was wiele sygnałów, że Photoshop jest świetny, ale zbyt drogi. Zgadzam się z Wami, dlatego ruszamy z nową serią poradników - tym razem wybór padł na darmowego Gimpa.

Większość naszych czytelników to młodzi adepci fotografii, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup Photoshopa za ponad 2500 zł. Nic dziwnego, to duża kwota. Często pytacie o darmowe programy do obróbki zdjęć. Ich niekwestionowanym królem jest właśnie Gimp. 

[solr id="fotoblogia-pl-67755" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/1635,zdjecia-pod-swiatlo-zaden-problem-wideoporadnik" _mphoto="lead-67755-251x168-517e1420e26a0.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2910[/block]

W dzisiejszym odcinku prezentuję interfejs tego programu oraz zależności i różnice między nim a Photoshopem. Jeśli nie potrzebujecie w 100% profesjonalnego programu, darmowy Gimp w zupełności wystarczy, co będę udowadniał w kolejnych poradnikach.

Zapraszam na forum.fotoblogia.pl. Możecie się tam dzielić swoimi opiniami na temat wideoporadników i zgłaszać własne propozycje tematów.

Gimp - efektywnie i darmowo - wprowadzenie do programu [wideoporadnik]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)