Z gali wręczenia Oscarów na Instagrama. Eleganckie portrety gwiazd kina wykonane podczas przyjęcia Vanity Fair

Z gali wręczenia Oscarów na Instagrama. Eleganckie portrety gwiazd kina wykonane podczas przyjęcia Vanity Fair
Źródło zdjęć: © © Mark Seliger / [Instagram](https://www.instagram.com/markseliger/)
Marcin Watemborski

28.02.2017 15:23, aktual.: 28.02.2017 22:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katy Perry, Scarlet Johansson, Justin Theroux czy Sofia Vergara i wiele innych gwiazd kina stanęło w oskarową noc przed obiektywem Marka Seligera. Fotograf wykonywał portrety w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studiu w trakcie balu Vanity Fair. Po raz czwarty partnerem tego wydarzenia był Instagram, na którym wylądowały wszystkie zdjęcia.

Mark Seliger jest fotografem gwiazd, który ma duże doświadczenie w robieniu eleganckich portretów i wykonywaniu zdjęć mody. Na tegorocznym przyjęciu, organizowanym prze Vanity Fair, miał okazję wykonania portretów znamienitym gościom, którzy zjawili się na balu.

Na jego zdjęciach znaleźli się: Jennifer Aniston, Justin Theroux, Kerry Washington, Katy Perry, Jon Jam, Scarlet Johansson, Tom Ford oraz wielu innych. Aktorzy i muzycy zostali poproszeni przez Seligera o pozowanie do dość prostych, ale jakże cudownych zdjęć.

Mark zapraszał znane osoby do indywidualnych sesji zdjęciowych w Vanity Fair Oscar Portrait Studio, które zostało przygotowane specjalne na tę okazję. Całość jest utrzymana w stylu Hollywood z lat dwudziestych.

Fotografie, które powstały podczas przyjęcia, przywodzą na myśl prestiż, z jakim kiedyś wiązało się bycie aktorem. Jeśli przegapiliście galę rozdania nagród – możecie nadrobić to przeglądając te świetne portrety.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)