Epson Stylus S20 - tanie drukowanie

Epson Stylus S20 - tanie drukowanie

Epson Stylus S20 - tanie drukowanie
Kepifil
03.06.2008 07:30, aktualizacja: 02.08.2022 11:13

Epson zaprezentował nową drukarkę dla fotoamatorów. Epson Stylus S20 jest bardzo ekonomiczną drukarką. Zastosowano w niej oddzielne naboje na atrament, a każdy pojedynczy nabój kosztuje 24,99 zł.

Najciekawszym rozwiązaniem jest zastosowanie tuszy DURABrite Ultra, które pozwalają na wydruki odporne na: wodę, rozmazywanie oraz blaknięcie, a w albumie fotograficznym mają przetrwać 200 lat.

Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest pomaganie użytkownikom uzyskanie optymalnej jakości zdjęć zaraz przed wydrukiem, w tym modelu możliwe jest to dzięki technologii PhotoEnhance.

Epson Stylu S20 drukuje czarno białe strony z prędkością 26 arkuszy na minut, natomiast wydruk kolorowych stron to 14 arkuszt na minutę. Przydatnym rozwiązaniem jest możliwość wydruku bezmarginesowego zdjęć w formacie A4.

Do drukarki producent dołącza własne oprogramowanie Epson Easy Photo Print, które pozwoli m.in na usunięcie ze zdjęć efektu czerwonych oczu, wykadrowanie, rozjaśnienie itp.

Jeśli zainteresowała was ta drukarka przygotujcie się na wydatek 249 zł. Nowy produkt Epsona ma się pojawić na rynku w tym miesiącu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)