Evernote Premium za darmo!

Evernote Premium za darmo!

Evernote Premium za darmo!
Źródło zdjęć: © Evernote.com
Jakub Jacek
03.03.2015 18:45, aktualizacja: 26.07.2022 19:41

O najlepszej aplikacji do notowania mówiono już w internetach setki razy. Teraz, po raz drugi, Evernote we współpracy z Deutsche Telekom daje swoim użytkownikom darmowe konto premium!

Ten wpis [u]nie jest sponsorowany[/u].

Ale trzeba przyznać. Marketingowcy "chwili które łączą" odwalili dobrą robotę podpisując umowę z Evernote. Czekam na moment, w którym inne sieci zaczną brać z nich przykład. Ta akcja sama się promuje! Dlaczego? Bo Evernote to jedna z najlepszych aplikacji, z której miałem i mam przyjemność korzystać. Z resztą nie tylko ja.

Dlaczego tak kocham Evernote?

Pozwolę sobie pominąć wyliczanie podstawowych, ale bardzo wygodnych w obsłudze - zarówno na desktopie jak i na mobailu - narzędzi formatowania tekstu i podstawowych funkcji. Interfejs jest bardzo intuicyjny i każdy laik bez problemu odnajdzie nawet zaawansowane funkcje skanera (dokumentów i wizytówek) oraz dodawania załączników czy przypomnień. Ponad to, moje notatniki dostępne są na wszystkich platformach nie wyłączając dostępu z poziomu przeglądarki! Te wszystkie dodatkowe funkcje sprawiają, że nie korzystam z Evernote jak ze zwykłego notatnika.

Darmowe konto premium

Dostałem dziś maila.

Dostałem dziś maila.
Dostałem dziś maila.© Odebrany email

I niewiele brakowało żebym go usunął, ale wyglądał inaczej. Wróciłem się do niego. Teraz wiem, że było warto.

Evernote w swojej podstawowej funkcjonalności dostępny jest za darmo.

Są jednak pewne udogodnienia i funkcje dostępne tylko dla użytkowników premium. Koszt zakupu konta premium wynosi 21zł miesięcznie lub 170zł za rok. Gwarantuję Ci, że byłby to jeden z lepszych wydatków jakie ostatnio zrobiłeś. Jest jednak możliwość, żeby go uniknąć. Nawet dwie.

Powody, dla których warto przejść na Evernote Premium
Powody, dla których warto przejść na Evernote Premium© Odebrany email

Istnieją dwa sposoby, żeby [u]zdobyć konto premium nie płacąc ani grosza[/u].

  1. Jeśli jesteś abonentem T-Mobile, wystarczy zwyczajnie zarejestrować konto Evernote i zalogować się na urządzeniu mobilnym.

Jeżeli jednak Twój numer należy do innej sieci, polecam Tobie mój sposób.

Udaj się do najbliższego punktu T-Mobile i poproś o darmowy starter. Niestety nie można zamówić bezpłatnej karty z ich strony internetowej, więc będziesz musiał ruszyć tyłek z domu. Potem (tymczasowo) podmień swoją kartę sim na startówkę T-Mobile. Zaloguj się i poczekaj kilka chwil. Voilà! Teraz możesz Cieszyć się swoim świeżutkim premium przez rok.

  1. Jeżeli jednak uważasz powyższy proces za niewarty zachodu, być może będziesz wolał skorzystać z drugiego rozwiązania. Szczególnie przyda się ono tym, którzy angażując się w sen zimowy, przespali całą akcję.

Rejestrując się przez mój link (dzięki czemu dostanę parę punktów, za które będę mógł w przyszłości nabyć premium), po instalacji i zalogowaniu się do Evernote również otrzymasz konto premium,

Wykorzystaj ją fotograficznie!

Dobra, koniec tej "rekalmy" mojej ulubionej aplikacji.

Chciałem podzielić się z Tobą jedną z możliwości jej użycia, wyłączając trzymanie skanów ważnych dokumentów, nut i faktur.

W związku z dodatkowym, zwiększonym sześciokrotnie miesięcznym transferem danych można się pokusić o stworzenie sobie pewnej bazy zdjęć. Mam na myśli oczywiście zdjęcia mobilne, które ze względu na swoją wagę, nadają się tu idealnie.

Już jakiś czas temu zacząłem wprowadzać do specjalnie przygotowanego notatnika kolejne paczki zdjęć mobilnych. Wielokrotnie zdarza się, że będąc poza domem potrzebuję nagle tego konkretnego zdjęcia lub skanu na którym widnieje konkretna treść. Niektórym wystarczy Dropbox, jednak wyszukiwarka w Evernote jest czymś więcej. Potrafi znaleźć słowa ukryte na zdjęciach i dokumentach. Dzięki temu mogę momentalnie odszukać to jedno, konkretne zdjęcie, zapisać w rolce aparatu i udostępnić.

Fotograficzne wykorzystanie Evernote
Fotograficzne wykorzystanie Evernote© my own żródło

Jeżeli jeszcze się nie przekonałeś do instalacji tego must have'a namawiam Cię gorąco - pobierz darmową aplikację i sam przekonaj się, jak Evernote ułatwia życie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)