Exif.co to strona do prezentowania zdjęć, która ochroni wasze zdjęcia

Exif.co to strona do prezentowania zdjęć, która ochroni wasze zdjęcia

Exif.co to strona do prezentowania zdjęć, która ochroni wasze zdjęcia
Marcin Falana
05.05.2017 12:44, aktualizacja: 26.07.2022 18:31

Exif.co to inteligenta strona internetowa, która pozwoli na pokazanie naszych zdjęć oraz ochroni je przed nielegalnym wykorzystaniem. Wyjaśniamy, na czym polega innowacyjność tego serwisu.

Zdjęcia udostępniane w sieci są narażone na bezprawne wykorzystanie, z którym bardzo ciężko walczyć. Właściwie wrzucając zdjęcie do sieci, nie wiemy, co się z nim dzieje i czy nie jest np. tłem do reklamy w innym kraju albo mieście, a my nie mamy o tym pojęcia. Rozwiązaniem tego problemu ma być bezpieczne portfolio, które można stworzyć na platformie Exif.co.

Serwis oferuje Exif.co inteligentne znaki wodne, które pojawiają się tylko wtedy, gdy potrzeba, czyli w momencie próby pobrania pliku lub przy próbie skopiowania go z ekranu przy pomocy funkcji printscreen (przykład powyżej i poniżej). Poza tym możemy przeglądać zdjęcia, udostępniać je na różnych platformach, a nasze dane łącznie z różnymi linkami, np. do konta na Instagramie, są zawsze widoczne ze zdjęciem.

Serwis daje także dostęp do zaawansowanych statystyk, użytkownik może się dowiedzieć, gdzie jego zdjęcie zostało osadzone, może też zablokować serwisy, na których nie chcemy, żeby się pojawiało. Za pierwsze 10 tys. wyświetleń musimy zapłacić 3 dolary, kolejne tysiące odsłon są dostępne za dopłatą, im więcej tym oczywiście taniej, ceny jednak nie odstraszają od usługi, która obecnie jest w fazie testów.

Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)