Fantastyczne modele aparatów wykonane z papieru zadziwiają swoja dokładnością

Fantastyczne modele aparatów wykonane z papieru zadziwiają swoja dokładnością
Źródło zdjęć: © © Lee Jihee / [Instagram](https://www.instagram.com/edaeri11/)
Marcin Watemborski

01.08.2017 08:42, aktual.: 01.08.2017 22:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszyscy kochamy fotografię – co prawda większość z nas robi zdjęcia, ale są również artyści, którzy oddają hołd tej sztuce za pośrednictwem innej. Lee Ji-hee tworzy bardzo szczegółowe modele klasycznych aparatów fotograficznych z papieru.

Lee Ji-hee jest jednym z artystów, których inspiruje sztuka spoza jest dziedziny. Generalnie zajmuje się on tworzeniem rzeźb z papieru. Ta interesująca sztuka wymaga ogromnej cierpliwości i wyobraźni przestrzennej. W swoim najnowszym projekcie prezentuje nam klasyczne aparaty fotograficzne w niecodziennej odsłonie.

Te modele wyglądają naprawdę ładnie, aż żal, że nie są funkcjonalnymi aparatami. A właściwie w przypadku kilku z nich bez problemu artysta mógłby z nich zrobić aparaty otworkowe. To by było coś!

Każdy z aparatów jest wykonany z kolorowego papieru, a nawet niektóre z nich mają specjalnie przygotowane faktury. Dbałość o szczegóły zachwyca, a estetyka dzieł Lee zdecydowania poprawia humor w ponury dzień każdemu miłośnikowi fotografii. Zwróćcie uwagę na prezentację aparatów – każdy otrzymał swój piedestał z tabliczką, informującą o modelu.

Który z aparatów przypadł wam najbardziej do gustu? Według mnie Makina-1 to absolutne arcydzieło! Koniecznie sprawdźcie inne prace Lee na jego Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)