Fearless Photographers: najlepsi fotografowie ślubni na świecie wybrani

Fearless Photographers: najlepsi fotografowie ślubni na świecie wybrani

Fearless Photographers: najlepsi fotografowie ślubni na świecie wybrani
Źródło zdjęć: © © Victor Lax
Justyna Kocur-Czarny
13.01.2020 09:36, aktualizacja: 13.01.2020 16:39

Inspiracja jest ważną częścią procesu tworzenia. A od kogo lepiej się inspirować, jeśli nie od najlepszych.

Fearless photographers łączy fotografów z całego świata. Co miesiąc na portalu wybierane są najlepsze zdjęcia ślubne. Ci, którzy zdobędą najwięcej wyróżnień przez 12 miesięcy, walczą o miano najlepszych fotografów. W 2019 roku Victor Lax z Hiszpanii zdobył aż 13 wyróżnień, tym samym zyskując miano nieustraszonego fotografa ślubnego roku.

Dlaczego nieustraszonego? Ponieważ wg twórców portalu miłość jest nie tylko piękna. Jest poza tym prawdziwa, zabawna, głośna, odważna, autentyczna. Pary młode wierzą, że miłość jest czymś ważnym, czymś, co ma trwać do śmierci, a także czymś przerażającym. Rozpoczęcie nowego etapu życia razem wymaga odwagi. Dlatego, jak wierzą organizatorzy Fearless photographers, nowożeńcom powinni towarzyszyć nieustraszeni fotografowie.

Obraz
© © Daniel Dumbrava

W tegorocznym top 100 zabrakło reprezentacji znad Wisły, ale prace Polaków także są wyróżniane w tym konkursie. Na stronie Fearlessphotographers.com możecie posortować fotografów wg lokalizacji. Znajdziecie tam prace LMFOTO.PL, White Smoke Studio i innych.

Niezależnie od tego czy poszukujecie inspiracji, czy fotografa ślubnego, galeria zdjęć tego konkursu to prawdziwa uczta dla oka. Pełna nieoczywistych kadrów z wydawać by się mogło tak przewidywalnego wydarzenia, jakim jest ślub i wesele.

Obraz
© © Jorge Sastre
Obraz
© © Pasquale Minniti
Obraz
© © Elena Haralabaki
Obraz
© © Cafa Liu
Obraz
© © Fabio Mirulla
Obraz
© © Lanny Mann
Obraz
© © Ken Pak
Obraz
© © Emin Kuliyev
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)