Feiyu Tech G6 Plus - mały gimbal, który utrzyma 800 gramów [wideotest]

Feiyu Tech G6 Plus - mały gimbal, który utrzyma 800 gramów [wideotest]
Jakub Kaźmierczyk

27.07.2018 13:03, aktual.: 26.07.2022 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Feiyu Tech G6 Plus to nowy gimbal chińskiego producenta, który umożliwia pracę ze smartfonami i kamerami sportowymi, jak również aparatami kompaktowymi i bezlusterkowcami. Jak wypadł w teście? Sprawdźcie!

Jeszcze kilka lat temu, ultrastabilne ujęcia wideo były niemałym wyzwaniem. Na rynku mieliśmy przede wszystkim rozwiązania grawitacyjne, które dają rewelacyjne efekty, ale trzeba je bardzo dokładnie wyważyć, a ich obsługa wymaga nie lada wprawy. Gimbale oparte o silniki to świetne rozwiązanie dla wszystkich amatorów filmowania, a nawet w niewprawnych rękach mogą zdziałać cuda. Obecnie, na rynku mamy mnóstwo różnego rodzaju rozwiązań - od małych, ważących kilkaset gramów po wielkie, profesjonalne rozwiązania używane w hollywoodzkich produkcjach.

W moje ręce tym razem wpadł nowy model od Feiyu Tech i jest to już kolejny gimbal chińskiego producenta, który mam okazję testować. Ten przeznaczony jest do smartfonów, kamer sportowych, kompaktów i niewielkich bezlusterkowców. Znajdziemy na nim również ekran OLED, a także wielofunkcyjną gałkę do sterowania parametrami aparatem (Panasonic, Sony i GoPro) i samym gimbalem. Jednak jak wypadł w teście? Zobaczcie w wideo poniżej!

Feiyu Tech G6 Plus [test]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)