Ferrari California T w niecodziennej sesji z farbami UV w tunelu aerodynamicznym

Ferrari California T w niecodziennej sesji z farbami UV w tunelu aerodynamicznym

Ferrari California T w niecodziennej sesji z farbami UV w tunelu aerodynamicznym
Źródło zdjęć: © © Fabian Oefner / [fabianoefner.com](http://fabianoefner.com)
Marcin Falana
17.10.2014 13:41, aktualizacja: 17.10.2014 15:41

Szwajcarski fotograf Fabian Oefner jest znany z fotografii eksperymentalnej, w której korzysta z kolorowych farb i fizyki. Na ostatni projekt Fabian został zaproszony do siedziby Ferrari w Maranello, żeby pomalować najnowszy supersamochów Ferrari California T.

Fabian Oefner w swojej fotografii eksperymentalnej wykorzystuje kolorowe farby i fizykę w postaci obracania i innych manipulacji, oraz czarne tło uzyskują ciekawe abstrakcyjne obrazy. Kiedy Ferrari poprosiło go o uchwycenie istoty nowego supersamochodu California T Fabian wzniósł swój warsztat na kolejny poziom.

Po bliższym zapoznaniu się z samochodem na torze, Fabian postanowił uchwycić emocje jakie wyzwala prędkość i przyspieszenie za pomocą farb UV i tunelu aerodynamicznego. Najpierw eksperymentował w swoim studiu, następnie przeskalował wszystko, żeby uzyskać takie efekty na prawdziwym samochodzie. Specjalnie zaprojektowany system rurek, doprowadzał litry farb UV i kierował je na Ferrari stojące w tunelu aerodynamicznym. Studio było oświetlone mocnymi lampami UV dzięki czemu widzimy wyraźne, kolorowe smugi. Zerknijcie jak wyszła część tego niecodziennego projektu. Więcej jego prac możecie znaleźć na stronie fabianoefner.com.

© Fabian Oefner
© Fabian Oefner
Obraz
© © Fabian Oefner
Obraz
© © Fabian Oefner
Obraz
© © Fabian Oefner
Obraz
© © Fabian Oefner
Obraz
© © Fabian Oefner

Polecamy też filmik z making of, który stał się też reklamówką Ferrari California T.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)