Figurka Trumpa w kosmosie to niezły żart. Zdjęcia wyglądają zabawnie

Figurka Trumpa w kosmosie to niezły żart. Zdjęcia wyglądają zabawnie
Źródło zdjęć: © © Carter News / FORUM
Paweł Ziemiński

09.12.2019 07:39, aktual.: 26.07.2022 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Balon meteorologiczny z brytyjskiego Sheffield wyniósł ponad Ziemię niespodziewanego gościa. Jest nią figurka prezydenta USA, Donalda Trumpa, względem którego prowadzone są przesłuchania w sprawie impeachmentu.

To iście brytyjski humor. Z Sheffield (Wielka Brytania) został wypuszczony balon meteorologiczny – niby nic specjalnego, a jednak. Podróżnikiem, doczepionym do balonu była figurka z podobizną Donalda Trumpa. Właściwie to jego karykaturą, ponieważ postać jest przedstawiona w pieluszce, ze smartfonem w ręce i wściekłą miną.

Ktoś miał kontrowersyjny pomysł i chciał w ten sposób pokazać Donalda Trumpa na tle całego świata. Mimika odpowiada tej, którą dość często można było zaobserwować na twarzy prezydenta USA, zwłaszcza podczas przemówień na temat muru między USA, a Meksykiem oraz wszelkiego rodzaju konfliktów zbrojnych. Zwróćcie uwagę też na kręgi wokół oczu od okularów z solarium.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]

Obecnie trwa dochodzenie w sprawie ewentualnego odsunięcia prezydenta Donalda Trumpa od władzy. Przesłuchanie miało się odbyć 4 grudnia, lecz prezydent ani jego prawnicy nie wzięli w nim udziału. Doradca Trumpa zwrócił uwagę w liście, że ”nie ma pewności, czy komisja sprawiedliwości pozwoli na uczciwy proces”.

Śledztwo, prowadzone przez Izbę Reprezentantów, ma ustalić istnienie podstaw do impeachmentu, czyli ściągnięcia Trumpa z urzędu. Chodzi o kwestie nadużycia władzy, łamania prawa wyborczego oraz narażanie bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych przez niewłaściwe relacje z Kijowem. Ostatnia sprawa rozbija się o domniemane naciskanie na prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zelenskiego w kwestii śledztw przeciwko członkom Partii Demokratycznej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)